top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Віджет відкритих ліній на сайті

Рейтинг:

Не секрет, що одна з основних задач сайту - продавати! А для цього потрібно не тільки зробити його красивим та яскравим, але та дозволити вашим клієнтам зв'язатися з вами. Для цього до сайту можна підключити Віджет відкритих ліній, щоб всі відвідувачі могли не тільки помилуватися вашим сайтом, але й залишити свої дані!

Для чого це потрібно?

Підключений віджет відкриває величезні можливості для розвитку компанії. Через відкриті лінії клієнти можуть безпосередньо зв'язуватися з фахівцями та менеджерами. А якщо до віджету підключена ще і CRM-форма, то можна автоматично поповнювати базу лідів та контактів!

Як це зробити?

За замовчуванням на створеному сайті вже включений один з віджетів вашого Бітрікс24. Але якщо таких немає або ви хочете скористатись іншим, то все можна налаштувати буквально за 5 хвилин :)

Перейдіть до розділу Налаштування сайту.

В налаштуваннях ви легко знайдете пункт Віджет на сайт. Тут ви можете вказати, який саме з віджетів ви бажаєте підключити. Якщо ж у вас ще не створено жодного, то клікніть по кнопці Налаштувати і ви перейдете на сторінку Список віджетів.

Тут ви зможете створити новий віджет. Після цього поверніться до налаштувань сайту і підключіть його :)

Як створювати і налаштовувати віджет ви можете детально прочитати у статті Віджет на сайт.

Створюйте ефективні сайти що продають та налаштовуйте контакт з усіма вашими клієнтами самостійно, швидко та абсолютно без проблем :)

Також варто почитати:

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло