Підтримка24

Як створити свій сайт у Бітрікс24

Створення сайту може здаватися складним процесом, що вимагає праці досвідчених програмістів. З Бітрікс24 це більше не так! Ви зможете створити свій сайт буквально за 10 хвилин, зв'язати його з CRM і відразу почати продавати. Для цього слід виконати декілька простих кроків.


На сторінці порівняння цін ви зможете дізнатися, на яких тарифах можна налаштувати права на створення сайтів. Більше про права доступу читайте в окремій статті.

Вся робота ведеться через розділ Сайти лівого меню. Перейдіть туди і натисніть Створити сайт:

Оберіть шаблон сайту

Для Бітрікс24.Сайтів є велика кількість готових шаблонів, і колекція постійно поповнюється. Виберіть шаблон, який найбільш підходить для вашого бізнесу.

Якщо жоден з варіантів вам не сподобався, ви завжди можете створити сайт з нуля. Виберіть Порожній шаблон і наповніть його тільки потрібними блоками.

Виберіть кольорову палітру сайту. Вона вплине на зовнішній вигляд деяких елементів, наприклад Віджета.

Додайте необхідні блоки

Далі потрібно налаштувати шаблон під вашу компанію. Спочатку додайте необхідні блоки. Клікніть Додати блок там, де ви хочете його розмістити.

Бітрікс24.Сайти мають великий набір блоків будь-якої спрямованості. Розміщуйте контакти вашої компанії, фотогалереї, відеоролики та багато іншого. Ви знайдете блоки для реалізації будь-яких ідей для вашого сайту.

Редагування блоків

Коли структура сайту готова і всі блоки розміщені, потрібно додати контент і відредагувати дизайн. Кожен блок має дві панелі роботи з ним.

  1. Редагувати - основні налаштування блоку і його змісту.


  2. Дизайн - редагування зовнішнього вигляду блоку. Тут також вказується, чи будуть відображатися блоки при перегляді сайту на різних пристроях.

  3. Стрілки дозволяють змінювати порядок блоків на сторінці.

  4. Дії - список операцій, які можна виконати з блоками: приховувати від перегляду, копіювати, вирізати і т.д.

  5. Кнопка з кошиком дозволяє видалити даний блок

Як опублікувати сайт?

Як тільки ви закінчили редагування, і ваш сайт повністю готовий, клікніть Опублікувати в правому верхньому кутку, і ваш сайт відразу стане доступний в мережі!

Кількість опублікованих сайтів залежить від тарифу Бітрікс24. Якщо ви переходите на тариф, y якому кількість опублікованих сайтів менше, ніж на поточному, то сайти не відключаться, але ви не зможете зберігати зміни поки не знімете з публікації зайві сайти.

Як бачите, створення сайту – це просто і не вимагає додаткової кваліфікації. А на всю роботу було затрачено зовсім небагато часу :)

Також варто почитати:
Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження