top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Створення сайту за шаблоном

Рейтинг:
Створення сайту для більшості людей - складний процес доступний тільки навченим програмістам з досвідом роботи. З Бітрікс24 це більше не так! Для того щоб швидко створити ваш сайт, потрібно виконати декілька кроків, які зможе реалізувати практично будь-який співробітник навіть без додаткової підготовки та навчання :)

Вся робота ведеться з розділу Сайти лівого меню. Перейдіть туди та натисніть на кнопку Створити сайт:

Оберіть шаблон на ваш смак 

Ми подбали, щоб процес створення був максимально простий. Тому сайти створюються на основі повноцінних готових шаблонів, які ви зможете запросто налаштувати на свій розсуд! Їх дуже велика кількість: від простого сайту-візитівки до багатоповерхового сайту будівельної організації.

Відредагуйте обраний шаблон

Звичайно, жоден шаблон точно не підійде під вимоги вашої компанії, тому в нього потрібно внести коригування. І це дуже легко зробити! Робота ведеться через зрозумілий інтерфейс, що не змушує працювати з кодом сайту.

Шаблон розділений на блоки, що містять різну інформацію. У верхній частині кожного блоку розташовані 2 панелі, за допомогою яких здійснюється їх налаштування.

У  панелі ліворуч вам доступні наступні команди:

  1. Редагувати - перехід до повних налаштувань блоку, включаючи його контент. Налаштування завжди відрізняються в залежності від типу блоку, але всі вони зрозумілі та прості.
  2. Дизайн - редагування елементів зовнішнього вигляду блоку. Тут же зазначається, чи будуть відображатися блоки при перегляді сайту на різних пристроях.
  3. У правій панелі доступне наступне:

    • Стрілки дозволяють змінювати порядок блоків на сторінці.
    • Дії - список операцій, які можна виконати з блоками. Їх можна приховувати від перегляду, а так само виконувати всі звичні команди - копіювання, вирізання та вставка.
    • Кнопка з кошиком дозволяє видалити блок що не сподобався вам .

Додавання нових блоків

Навіть найкращий та повноцінний шаблон не завжди може повністю відобразити всю інформацію про вашу компанію. Але ви завжди можете його розширити, додавши нові блоки!

Це зробити дуже легко. Для цього натисніть кнопку Додати блок в тому місці сайту, де ви бажаєте його розташувати.

Вам на вибір буде запропоновано велику кількість різних блоків. Оберіть потрібний, налаштуйте його та готово :)

Як опублікувати сайт?

Як тільки ви закінчили редагування та ваш сайт повністю готовий, потрібно зробити найголовніше - дати вашим клієнтам ним скористатися :) Для цього натисніть кнопку Опублікувати в правому верхньому кутку та ваш сайт стане доступний в мережі!

Щоб ваш сайт було простіше знайти, вкажіть для нього більш відповідну адресу. Це можна зробити в налаштуваннях самого сайту.


Навіть таке на перший погляд складне завдання як створення відмінного сайту можна виконати буквально за 20 хвилин! При цьому не було витрачено жодних коштів на програмістів та дизайнерів - все можна зробити самостійно та на свій смак :)


Рекомендую також прочитати:

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Допоможіть мені, будь ласка, поліпшити відповідь. Напишіть, якої інформації вам не вистачає, я намагатимусь її доповнити.

Дар'я Глущенко

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24