top_ua
Вхід

Підтримка24

Що таке Бітрікс24.Сайти?

Сайт - обличчя будь-якої сучасної організації. Він може рекламувати товари та послуги, отримувати зворотний зв'язок або просто сповіщати про майбутні події. Але мета завжди одна - сайт допомагає розвиватися вашої компанії.

Тепер прямо в Бітрікс24 є можливість створити власний сайт! Оберіть потрібний шаблон, змініть його під себе та ось вже через 20 хвилин ви готові отримувати нових клієнтів. Сайт буде за замовчуванням підтримувати CRM-форми, відкриті лінії та запит зворотного дзвінка. Тобто ваші відвідувачі автоматично надійдуть в CRM, та ви можете відразу почати працювати з ними :)

Кому може бути корисний сайт в Бітрікс24?

Всім, хто по-справжньому хоче розвитку своєї компанії! Бітрікс24 дозволяє просто та швидко створювати сайти практично будь-якої спрямованості. Від зовсім простих лендінгів до більш серйозних багатосторінкових ресурсів!

До того ж, сайти створюються за допомогою зрозумілого інтерфейсу, з яким зможе розібратися будь-який співробітник компанії, навіть без спеціальної підготовки та освіти.

Як почати створювати сайт?

Для того щоб почати, вам не потрібно проводити довгих нарад, наймати дизайнерів та верстальників! У Бітрікс24 є велика кількість вже готових шаблонів. З їх допомогою ви можете створити сайт за специфікою вашої компанії! Оберіть що підходить та почніть створювати ваш сайт прямо зараз!

Зверніть увагу, що ви не обмежені головною сторінкою. Кожен сайт може включати в себе будь-яку кількість сторінок! Таким чином, в ваших силах створити цілий інформаційний портал вашої компанії.

Скільки сайтів можна створювати?

  • На безкоштовній версії доступна публікація тільки одного сайту з необмеженою кількістю сторінок.
  • На тарифах CRM+, Завдання+ та Команда - 10 сайтів.
  • Тариф Компанія відкриває доступ до необмеженої кількості сайтів.

Примітка: можна створити будь-яку кількість сайтів. Але опублікувати можна тільки ту кількість, що доступна на вашому тарифі.

Детальніше можна дізнатися на сторінці порівняння тарифів.

Не сумніваюся, ви оціните цей класний інструмент! Він допоможе вашій компанії зробити впевнений крок вперед, заощадивши значні кошти, час та нерви :)

Рекомендую також прочитати:

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло