top_ua
Вхід

Підтримка24

Перехоплення дзвінка

Під час дзвінка, поки грає мелодія виклику, ви можете «перехопити» його в іншого оператора - просто натисніть на кнопку Перехопити в софтфоні месенджера, та він перейде до вас:

Це може бути корисно, якщо ваш колега відійшов від комп'ютера або sip-телефону, а йому надійшов дзвінок. Таким чином, ви можете забрати вхідний дзвінок і перевести його на свій комп'ютер або sip-телефон. Є нюанс - ви повинні якось дізнатися, що дзвінок надійшов саме йому, тобто якщо ваш колега використовує гарнітуру, то ви можете не почути мелодію виклику.

Для перехоплення дзвінка ви повинні бути у одній групі відповідальних за дзвінки за цим номером.

Для цього необхідно у Телефонія > Налаштування телефонії > Групи користувачів у потрібній групі відповідальних включити відповідну опцію:

Якщо використовується телефонний sip-апарат, можна налаштувати комбінацію клавіш для перехоплення у налаштуваннях телефонії. Комбінація клавіш працює як для ip-телефонів, так і для софтфона в браузері та у десктоп застосунку.

Перехоплення дзвінка доступне на платних тарифах Старт+CRM+, Команда, Компанія.Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло