Підтримка24

Створення групи або проєкту

Групи (проєкти) допомагають згрупувати всі дані, завдання, файли, повідомлення, зустрічі в одному місці. Ви завжди зможете переглянути, які дії та завдання були виконані в тій чи іншій групі.

Групи (проєкти) дозволяють працювати всередині певного колективу, групи людей, тобто всі дії всередині групи (проєкту), доступні тільки її учасникам, інші співробітники не будуть мати до них доступ.

Як створити групу (проєкт)?

Створити групу або проєкт легко – натисніть на однойменну кнопку в правій частині розділу Групи. 

Далі обріть, що саме ви хочете створити – групу чи проєкт.

У слайдері створення/редагування групи (проєкту) можна змінити: назву групи (проєкту), короткий опис, тему оформлення та аватар.

Натисніть Розширені налаштування, щоб вказати які інструменти будуть доступні учасникам групи (наприклад, ви можете залишити тільки Повідомлення, Календар, Завдання, Диск та Пошук, якщо це робочий проєкт). Також тут можна додати теги – ключові слова, за якими зручно об'єднувати різні групи (проєкти) за темами, доступним в пошуку. 

Відмітьте галочкою опцію Дозволити доступ зовнішнім користувачам, щоб зробити групу (проєкт) доступним у екстранеті. Детальніше про роботу із зовнішніми користувачами можна прочитати у окремій статті.

Примітка: Якщо використовується тип групи – Проєкт, то у Розширені налаштування додасться ще поле Терміни проєкту, а власник та модератор групи зміняться на керівника проєкту та помічника керівника проєкту відповідно.

Під час створення та редагування групи (проєкту) можна визначити права на доступ до цієї групи (проекту). Є 3 рівні конфіденційності, які можна oбрати під час створення групи або проєкту: відкритий, закритий, секретний.

Детальніше про рівні конфіденційності можна прочитати у статті Хто має доступ до групи (проєкту) та як цим керувати.

Далі вкажіть власника (керівника проєкту) та модераторів групи (помічника керівника проєкту), а також додайте учасників.

Усі налаштування готові! Натисніть Продовжити, щоб завершити створення групи чи проєкту.

Щоб змінити ці налаштування в існуючій групі або проєкті, натисніть Про групу та у меню Дії оберіть пункт Редагувати групу (проєкт).

Назва, опис, зображення та всі налаштування може змінювати лише власник групи (керівник проєкту).


Чим відрізняється група від проєкту?

По суті, проєкт – це окремий вид групи, у якої є певні терміни початку та кінця проєкту.

Основна відмінність проєкту від групи – це зв'язок термінів проєкту та термінів завдань. Терміни завдання проєкту не можна ставити та змінювати поза рамками термінів проєкту.

У разі зміни групи на проєкт, власник групи стає керівником проєкту, а модератори – помічниками керівника проєкту. Самі ж права доступу не змінюються.

Проєкти мають всі ті можливості, які мають групи – Завдання, Календар, Файли, Чат, Повідомлення, Фотогалерея, Списки, Wiki, Маркет, База знань.

Є невелика особливість, пов'язана з датою завершення проєкту. Якщо ви ставите завдання в проєкті на дату завершення проєкту, то система може видати попередження про вихід за терміни проєкту. У такому випадку потрібно при створенні або редагуванні проєкту ставити вручну термін закінчення проєкту з конкретним часом, наприклад 23:59.

Як перевести групу в проєкт і назад?

Групу в будь-який час можна перевести в проєкт – натисніть Про групу та у правому меню оберіть Дії – Редагувати групу. Потім в Додатково поставити галочку на Проєкт і ввести терміни.

Аналогічним чином можна перевести проєкт у групу.


Як запросити співробітників в групу (проєкт)?

Це можна зробити як при створенні групи (проєкту), вказавши учасників зі структури компанії, так і в уже створеній групі:

  • Якщо існуючі група або проєкт відкриті та видимі, то будь-який співробітник може приєднатися.
  • Якщо існуючі група або проєкт закриті або приховані, то запрошувати в групу (проєкт) можуть тільки учасники, зазначені в опції Хто може запрошувати до групи (проєкту).

Щоб запросити, потрібно відкрити групу, натиснути Про Групу – Учасники або Про групу та в меню Дії обрати пункт Учасники та Запросити користувачів:

Тут же можна змінити власника (керівника), модератора (помічника) або виключити користувача з групи (проєкту).

Запрошеним співробітникам прийде повідомлення-запит на вступ.

Щоб подивитися відіслані запрошення, а також керувати заявками на вступ до групи (проєкту), потрібно перейти у вкладку групи Основне, далі Дії – Запрошення до групи (проєкту):

Тут же можна скасувати неприйняті запрошення – відмітьте у чекбоксі та натисніть кнопку Скасувати запрошення.

Щоб керувати заявками на вступ до групи (проєкт), потрібно вибрати пункт меню Дії – Вхідні запити:

Виділіть заявки від співробітників і натисніть кнопку Схвалити вступ або Відмовити.


Хто може створювати групи (проєкти)?

Створювати групи та проєкти в хмарній версії Бітрікс24 може будь-який співробітник компанії.

У коробковій версії Бітрікс24 право на створення груп і проєктів регулюється в адміністративному інтерфейсі у вкладці Групи профілю користувача – для цього служить група прав Можуть створювати робочі групи.

Кількість груп і проєктів у Бітрікс24 необмежена.

Адміністратор Бітрікс24 може бачити та редагувати всі групи та проєкти в компанії. Для цього потрібно активувати режим адміністратора.


Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Маю додаткові запитання
That's not what I'm looking for
Complicated and incomprehensible text
The information is outdated
It's too short. I need more information
I don't like the way this tool works
Замовити впровадження