top_ua
Вхід

Що вміє Телефонія Бітрікс24?

Телефонія Бітрікс24 стрімко розвивається, ось уже через декілька років її не впізнати - від простих дзвінків з браузера вона перетворилася в комбайн з безліччю функцій. Незважаючи на те, що ми намагаємося зробити використання телефонії для користувачів якомога простіше та зручніше, все одно багато хто не знає про більшість її можливостей.

Телефонія Бітрікс24 доступна тільки на комерційних тарифах.

Спробуємо докладніше розповісти про те, що ж вміє телефонія Бітрікс24. Поїхали!

З чого почати?

Для того, щоб почати працювати з дзвінками на своєму Бітрікс24, адміністратор повинен підключити номер:

що вміє телефонія.jpg

Тут є декілька варіантів:

1. Орендувати номер (вхідні та вихідні дзвінки)

Оренда номера стане в нагоді для того, щоб дзвонити та приймати дзвінки в вашому Бітрікс24.

Оплата вихідних дзвінків здійснюється в залежності від напрямку дзвінка. Тобто ви оплачуєте дзвінок за тарифом країни оренди номера > куди дзвоните, незалежно від того, в якій країні ви перебуваєте.

Для оренди номера потрібно заповнити форму на вашому порталі Бітіркс24

Увага! Орендовані номери не можна використовувати для виклику екстреної допомоги.

2.Підключити SIP-АТС (вхідні та вихідні дзвінки)

На вибір ви можете підключити свою SIP-ATC як за допомогою SIP-конектора Бітрікс24, так і за допомогою REST-застосунку з Маркетплейс24. Номер для вихідних та вхідних дзвінків вам надає оператор вашої SIP-ATC.

Максимальна кількість хмарних АТС - 10, але кожне підключення хмарної АТС не обмежується за кількістю вхідних ліній. Для офісних АТС немає обмежень в кількості підключаються АТС.

Відмінність підключення через SIP-коннектор та через REST-застосунки:

 • SIP-коннектор Бітрікс24:

  Доступ до всієї телефонії Бітрікс24 та функцій CRM. Усі вхідні телефонні дзвінки будуть безкоштовними, та ви будете платити за вихідні дзвінки по тарифам оператора (вашого постачальника послуг телефонії). Дана опція доступна в усьому світі. Оплачується щомісячно окремо від балансу телефонії. 

 • REST-застосунки:

  Маршрутизація дзвінків та голосовий трафік повністю залишається на боці вашої АТС й не передається на Бітрікс24. У порівнянні з SIP-коннектором це дозволяє зменшити час з'єднання та поліпшити якість зв'язку.

Баланс телефонії та ціни

Звичайно, для того щоб дзвонити зі свого Бітрікс24, необхідно стежити за балансом. Відображення балансу прямо в Бітрікс24 недоступне. Слідкувати за балансом можна через особистий кабінет на сайті оператора, послугами якого ви користуєтесь для телефонії в Бітрікс24.

Детальніше читайте в статті Баланс телефонії.

Деталізація дзвінків

У вкладці Деталізація дзвінків можна переглянути статистику за всіма дзвінками, які були виконані.

Розширена телефонія

Наявність додаткових можливостей телефонії залежить від комерційного плану:

 • Запис дзвінків – на тарифах «Завдання+» і «Старт+» запис можливий тільки перших 100 і 500 дзвінків на місяць відповідно.
 • Одночасний дзвінок на всіх вільних співробітників в черзі – недоступно на тарифі «Завдання+».
 • Оцінка розмови клієнтом – недоступно на тарифі «Завдання+».
 • Визначення джерела дзвінка за номером телефону для CRM – недоступно на тарифі «Завдання+» .
 • Групи черги та співробітники в черзі – на тарифі «Завдання+» можна створити тільки 1 групу відповідальних із 3 операторами.
 • Голосове меню IVR – недоступно на тарифі «Завдання+». Для тарифів «Старт+», «CRM+», «Команда» є тільки меню 2 рівня.
 • та багато іншого.

Більш докладно про можливості телефонії на комерційних тарифах можна прочитати в окремій статті.


Маршрутизація дзвінків

Маршрутизація, тобто розподіл дзвінків між відповідальними та інтеграція з CRM, налаштовується для кожного номера окремо.

що вміє телефонія5.1.png

Опція Обробка додаткового номера дозволить швидко перемикатися на потрібного співробітника, якщо той, хто телефонує знає додатковий номер.

Якщо ви працюєте з CRM, то опція Перевіряти номер по базі CRM буде дуже корисною та потрібною. Всі вхідні та вихідні дзвінки будуть перевірені по базі CRM, та в разі виявлення контакту, Ліда або компанії, на екрані буде показана картка з основною інформацією про клієнта, а також поточними справами та угодами. Якщо ж контакт не буде знайдений, то можна налаштувати, щоб заводився лід в CRM автоматично або вручну з картки дзвінка.

Можна створити групи відповідальних за дзвінки та прив'язувати ці групи операторів до кожного номеру. У групі операторів вказується чергу із співробітників, які будуть відповідати на вхідні дзвінки на цей номер. Тут же можна вибрати розподіл дзвінків між співробітниками групи, тим самим розподілити навантаження рівномірно на всіх, строго по черзі, або відразу на всіх одночасно (в платних тарифах).

При рівномірному розподілі або строго по черзі ви можете вказати кількість дзвінків, через які дзвінок буде спрямований на наступного в черзі, наприклад, якщо співробітник зайнятий та не зміг відповісти.

У разі, якщо ніхто із співробітників не зміг відповісти, наприклад, клієнт зателефонував у неробочий час, ви не втратите цей дзвінок, система запропонує залишити голосове повідомлення або переадресує виклик на мобільний телефон відповідального за дзвінок, або на конкретний номер або взагалі в іншу групу відповідальних. У разі голосового повідомлення, запис можна буде прослухати прямо в месенджері.


Робочий час

Всі ми працюємо та відпочиваємо з яким-небудь розкладом. Ми подбали про те, щоб дзвінки клієнта не залишилися без уваги - налаштувавши часовий пояс, режим роботи, вихідні, святкові дні та включивши Обробку дзвінка в неробочий час, ви будете впевнені в тому, що ваш Бітрікс24 працює навіть тоді, коли ви відсутні. В цьому випадку можна включити автовідповідач або дзвінок може бути перенаправлений на вказаний номер.

Запис дзвінків

Запис розмови може знадобитися самому менеджеру для того, щоб зафіксувати якісь деталі обговорення з клієнтом, так як під час розмови не завжди виходить записати все, а також керівнику, для контролю своїх підлеглих та вирішення якихось суперечливих питань.

Запис розмов доступний як для вхідних, так та вихідних дзвінків.

Але перед включенням даної опції, переконайтеся, що функція не суперечить законодавству країни та регламенту вашої компанії.

Права доступу до телефонії

Якщо у вас в компанії багато співробітників, варто обмежити доступ до телефонії та дозволити використовувати зовнішні дзвінки тільки тим, кому це потрібно для роботи.

Адміністратор має можливість налаштувати права доступу до телефонії. Управління доступом здійснюється за ролями на сторінці Телефонія > Права доступу:

що вміє телефонія3.png

Ви можете обрати:
 • які співробітники мають право дзвонити на зовнішні номери;
 • куди вони можуть дзвонити (наприклад, тільки клієнтам з бази CRM);
 • хто може прослуховувати записи розмов;
 • хто має право орендувати номери та налаштовувати маршрутизацію дзвінків та багато іншого.

Детальніше можна прочитати в статті Права доступу.


Можливість підключення ip-телефонів та софтфонів

Для прискорення роботи телефонії Бітрікс24 можна використовувати звичні настольні sip-апарати. Але спочатку необхідно налаштувати ці пристрої на роботу з порталом.

В налаштуваннях користувача після включення опції підтримки телефонних апаратів видається адреса сервера, логін та пароль. Ці дані потрібно вказати в телефоні. Після цього апарат реєструється на серверах телефонії та почне працювати:

що вміє телефонія4.png

Технічні вимоги для ip-апаратів та приклади налаштування деяких з них представлені в однойменній статті, а докладніше про налаштування можна прочитати в статті Як підключити та налаштувати SIP-телефони?.

Крім sip-апаратів, можна використовувати та софтфони під Windows, iOS, Android: наприклад Media-5, Zoiper, CSipSimple та інші. також в мобільному застосунку Бітрікс24 є можливості софтфона - ми радимо спочатку спробувати його.


Мелодії

Для того, щоб ви могли почати роботу з дзвінками ще швидше, ми підготували для вас ліцензійні мелодії. При вхідному дзвінку клієнта чекає вітання, під час утримання дзвінка буде включена мелодія, при тривалому очікуванні відповіді, приємний голос утримає клієнта, повідомивши, що його дзвінок важливий для вас, та звичайно, в разі відповіді, запропонує залишити голосове повідомлення.

Стандартні мелодії ви завжди можете замінити своїми.


Вирішення проблем з телефонією

Звичайно, не дивлячись на те, що ми намагаємося забезпечити безперебійну роботу телефонії, все одно можуть виникнути нюанси для вашого підключення - ширина каналу інтернету, можливості вашого обладнання та вашої локальної мережі в офісі.

Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми з телефонією, перевірте спочатку, чи дотримані основні технічні вимоги.

При зверненні в Підтримку24 нашим технічним фахівцям знадобляться технічні логи дзвінків.


Де ще можна почитати про телефонію Бітрікс24?

Про всі можливості та налаштуваннях телефонії ви завжди можете знайти в статтях розділу Телефонія.

Ми сподіваємося, що користуватися телефонією Бітрікс24 вам буде зручно та комфортно! :)

Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження