top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Вхід
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Відкриті лінії: Telegram

Рейтинг:

Канал Telegram дозволяє створити відкриту лінію за допомогою чат-бота Telegram.

Для підключення каналу необхідно отримати Токен доступу. Зробити це можна як при створенні нового бота в Telegram, так і в уже існуючому.


Як створити нового бота Telegram

Перейти за посиланням або знайти бота BotFather в самому Telegram-і (в веб-версії, в десктоп або мобильному застосунку Telegram) и натиснути Запустити:

Найти бота BotFather

Виберіть команду, щоб створити нового бота – /newbot:

Создать нового бота

Вкажіть ім'я бота, за яким клієнти зможуть знайти і звернутися до вашої компанії через Telegram. Ім'я буде відображатися в контакт листі, а також у відкритих чатах Telegram - в нашому прикладі Дивани&Дивани:

Укажите имя вашего бота

Далі вкажіть унікальне ім'я бота (@username), за яким клієнти зможуть знайти вас в Telegram, а також на підставі якого буде сформована посилання на бота. Унікальне ім'я має обов'язково містити в кінці суфікс bot – в нашому прикладі це divandivan_bot:

Укажите уникальное имя вашего бота

Після цього отримуєте потрібний Токен доступу:

Токен доступа

Розмістіть цей токен і вставте у відповідне поле в налаштуваннях відкритої лінії та натисніть кнопку Підключити:

Вставить токен в настройки канала открытой линии

Також можна створити іконку вашому боту командою /setuserpic, виберіть потрібний бот (якщо у вас їх декілька) і потім просто відправте картинку в чат:

Создать иконку бота

Все. Канал Telegram підключений.


Як отримати токен існуючого бота

Якщо у вас бот уже створений заздалегідь або вам знадобився токен доступу, то отримати його легко. Просто в чаті з ботом BotFather введіть команду /token, виберіть потрібний бот (якщо у вас їх декілька):

Получить токен существующего бота

Щоб видалити існуючий токен і створити новий, потрібно ввести команду /revoke, вибрати ваш бот (якщо у вас їх декілька), і бот BotFather видасть вам новий токен:

Заменить или создать новый токен

Коли відгукується старий токен командою /revoke, то він стає недійсним, тому не забудьте скопіювати в налаштування каналу Telegram новий токен.


Як це працює

Клієнт в своєму застосунку Telegram знаходить вашого чат-бота або заходить за прямим посиланням на чат-бот і спілкується з оператором:

Клиент общается с оператором


У оператора весь діалог також відбувається в Бізнес-чаті на порталі (у веб-версії, в десктоп- і мобільному застосунку Бітрікс24):

Клиент общается с оператором

Особливості підключення каналу Telegram:

  1. На один акаунт Telegram можна створити не більше 20 чат-ботів.
  2. Файли більше 20 Мб не приймаються (через технічний обмеження Telegram API). У цьому випадку відповідний текст буде відправлений оператору. та він повинен попросити клієнта переслати файл іншим шляхом.
  3. У разі, якщо однаковий token було вказано на декількох порталах та/або хмарних порталах, то працювати буде тільки останній успішно підключений портал. Решта портали відключаються та коннектор позначається як «аварійний».
  4. При спілкуванні в даному каналі можна редагувати свої повідомлення.

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло