top_ua
Вхід

Підтримка24

Загальні налаштування телефонії

Основні налаштування телефонії були винесені в окремий розділ Телефонія> З'єднання> Налаштування телефонії> Загальні налаштування. Вони поширюються на весь ваш Бітрікс24.

Розглянемо докладніше кожну секцію налаштувань.

Налаштування номерів за замовчуванням

У даній секції налаштовується номер за замовчуванням, який відобразиться у клієнта як вихідний. Також для спрощення при налаштуванні користувачів телефонії даний номер буде відображатися відразу у всіх користувачів. При необхідності, можна замінити його на інший в налаштування конкретного співробітника, заповнивши поле Номер для вихідного дзвінка.

Резервний номер телефону

У цій групі налаштувань вказується номер, на який буде перенаправлений дзвінок, якщо відсутнє з'єднання телефонного оператора з вашим Бітрікс24, наприклад, у разі аварії на магістральному каналі і т.п. Ви вказуєте запасний номер і вибираєте підключення, яке буде використовуватися при перенаправленні вхідних дзвінків від клієнтів. Оплата за такі дзвінки списується як за вихідний дзвінок з обраного підключення (напрямку). Таким чином, ви не втратите дзвінок клієнта в разі форс-мажорній ситуації.

Налаштування інтерфейсу дзвінків

Залежно від умов роботи та звичок користувачів можна налаштувати вигляд чату для телефонних дзвінків. Можливі варіанти: Створити окремий чат для кожного дзвінка, Створити єдиний чат для всіх дзвінків або Не показувати дзвінки в Бізнес-чаті.

Інтеграція з CRM

Вибір моменту для запуску бізнес-процесу по створенню ліда. Якщо обрати У момент надходження дзвінка, то відповідальним за лід буде той, хто зняв трубку. Якщо обрати У момент закінчення дзвінка, то відповідальним буде той, хто останній говорив з клієнтом.

Комбінації клавіш

Опція Перехоплення дзвінка, спрямованого на групу, до якої входить співробітник дозволяє налаштувати комбінацію клавіш для перехоплення дзвінка без відповіді у співробітника, який є у складі вашої групи відповідальних. Комбінація працює як на телефонному апараті, так та в веб-версії Бітрікс24.

Перехоплення дзвінка доступне на комерційних тарифах CRM+, Команда та Компанія.

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло