top_ua
Вхід

Підтримка24

Google-maps в CRM

Я думаю, важко знайти людину яка б не чула про Google maps. Це неймовірно популярний та ефективний інструмент для роботи з адресами та маршрутами.

Тепер його можна використовувати прямо в CRM при вказівці адрес! Це дуже корисна опція дозволяє наочний уявити, де знаходиться ваш клієнт, та допомогти менеджеру з заповненням картки елемента!

Як це працює?

Щоб додати карту до елементу CRM, створіть нове поле типу Адрес Google карти.

Коли ж ви почнете набирати необхідну адресу, вам не тільки видадуть підказки з можливими варіантами, а й покажуть карту з його розташуванням. Це вкрай корисна функція, особливо якщо адреса вам незнайома або ви не до кінця в ній впевнені.

Використовуючи звичні та популярні інструменти всередині вашого Бітрікс24, працювати стане ще простіше та цікавіше!


Особливості роботи з власним доменом
Даний пункт стосується тільки порталів з доменом поза зоною bitrix24.*.

На порталах з власним доменом можуть виникнути складності з використанням карт. У такому випадку для їх роботи потрібно отримати ключ від Google самостійно. Для цього перейдіть в пункт Налаштування лівого меню, знайдіть опцію Ключ для інтеграції Бітрікс24 з Google Maps API та дотримуйтесь вказівок.

Докладну інструкцію по отриманню самого ключа можна прочитати тут.Робота з Google картами доступна на всіх комерційних тарифах.
Для безкоштовної версії підключається пробний період, на час якого вам буде доступно 100 розпізнавань адреси через Google карти.

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло