top_ua
Вхід

Підтримка24

Відправка СМС через twilio

Рейтинг:

Спілкуватися з вашими клієнтами та партнерами прямо з CRM можна за допомогою СМС. Адже іноді і невеликого повідомлення цілком достатньо, щоб передати важливу інформацію.

Але спочатку потрібно підключити сам сервіс для відправки повідомлень. Наприклад, twilio. Зробити це можна буквально за декілька кроків і це займе не більше 10 хвилин вашого дорогоцінного часу :)

Як увімкнути відправку СМС?

  1. Якщо у вас ще немає облікового запису twilio, то спочатку потрібно зареєструватися тут. Окрім ваших особистих даних, уважно заповніть підсвічені сірим кольором поля в нижній частині сторінки, як показано на скріншоті.
  2. Далі вам потрібно отримати сам номер, з якого ви будете відправляти повідомлення. Після реєстрації вас автоматично направить на потрібну сторінку. Якщо немає, то перейдіть в розділ Programmable SMS - Learn and Build - Build. Натисніть на кнопку Get a number.
  3. Тепер потрібно обрати, для яких країн ви будете відправляти повідомлення. Переходимо в розділ Programmable SMS - Settings - Geo Permissions та знаходимо Україну
  4. Тепер потрібні дані для інтеграції сервісу в CRM. Переходимо на головну сторінку консолі та копіюємо ACCOUNT SID та AUTH TOKEN.
  5. Далі працювати будемо вже в самому Бітрікс24. Перейдіть в розділ CRM - Інтеграції - SMS оповіщення через twilio.com та введіть скопійовані дані у відповідні поля.

    Якщо дані введені вірно, то форма прийме наступний вигляд.

  6. Всі налаштування завершені - можна відправляти повідомлення! Перейдіть в картку потрібного вам елемента CRM та в правій частині виберіть вкладку SMS. Введіть текст та натисніть Надіслати.
Спочатку при реєстрації на twilio вам доступна тільки пробна версія. При її використанні відправляти СМС можна тільки на підтверджені номера. Щоб підтвердити номер перейдіть на цю сторінку та додайте потрібний телефон.

Якщо ви вирішите придбати додаткові номери та активуєте для них роботу з СМС, то вже в самому CRM при відправленні зможете вибирати, з якого саме номера відсилати повідомлення.
Як відключити інтеграцію?

Щоб видалити підключену інтеграцію, клікніть по шестірні в правій частині сторінки і виберіть команду Скинути налаштування.

Як бачите, налаштування дійсно дуже прості та в них немає абсолютно нічого складного. А результат буде відчутним та дуже корисним!


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло