top_ua
Вхід

Відправка СМС через twilio

Спілкуватися з вашими клієнтами та партнерами прямо з CRM можна за допомогою СМС. Адже іноді і невеликого повідомлення цілком достатньо, щоб передати важливу інформацію.

Але спочатку потрібно підключити сам сервіс для відправки повідомлень. Наприклад, Twilio. Зробити це можна буквально за декілька кроків і це займе не більше 10 хвилин вашого дорогоцінного часу :)

Як включити відправку СМС?

 1. Якщо у вас ще немає облікового запису twilio, то спочатку потрібно зареєструватися тут.

  Далі вам потрібно підтвердити свій email. На вашу поштову адресу буде надісланий лист. Перейдіть по посиланню в ньому та підтвердіть email.

  Потім необхідно підтвердити номер телефону та ввести перевірочній код, який буде надісланий.

  Створення вашого облікового запису на Twilio завершене.

 2. Тепер перейдіть до розділу Programmable SMS - Learn and Build - Build. Натисніть на кнопку Get a number.

 3. Тепер потрібно обрати, для яких країн ви будете відправляти повідомлення. Переходимо в розділ Programmable SMS - Settings - Geo Permissions та знаходимо необхідну країну, у нашому випадку - Україну

 4. Тепер потрібні дані для інтеграції сервісу в CRM. Переходимо на головну сторінку Concole Dashboard та копіюємо ACCOUNT SID та AUTH TOKEN.
 5. Далі працювати будемо вже в самому Бітрікс24. Перейдіть в розділ CRM - Налаштування - Інтеграції - SMS оповіщення через twilio.com та введіть скопійовані дані у відповідні поля.

  Якщо дані введені вірно, то форма матиме наступний вигляд.

 6. Усі налаштування завершені - можна відправляти повідомлення!

  Перейдіть e картку потрібного вам елемента CRM та в правій частині оберіть вкладку SMS. Введіть текст та натисніть Відправити.

Спочатку при реєстрації на twilio вам доступна тільки пробна версія. При її використанні відправляти СМС можна тільки на підтверджені номера. Щоб підтвердити номер перейдіть на цю сторінку та додайте потрібний телефон.

Якщо ви вирішите придбати додаткові номери та активуєте для них роботу з СМС, то вже в самому CRM при відправленні зможете вибирати, з якого саме номера відсилати повідомлення.
Як відключити інтеграцію?

Щоб видалити підключену інтеграцію, клікніть по шестерні в правій частині сторінки і оберіть команду Скинути налаштування.


Як бачите, налаштування дійсно дуже прості та в них немає абсолютно нічого складного. А результат буде відчутним та дуже корисним!


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження