top_ua

Публічні та внутрішні посилання

Для будь-яких елементів на диску можна отримати публічне посилання та внутрішнє посилання. Це дуже важливі інструменти для спільної роботи з документами.

Внутрішні посилання

Внутрішнє посилання потрібне, щоб швидко поділитися файлом або папкою з колегою без надання загального доступу. Наприклад, вам надіслали варіанти дизайну та меблів для вашого нового офісу, і ви хочете швидко поділитися ними зі своїми колегами.

Оберіть пункт Поділитись - Скопіювати внутрішнє посилання та надішліть посилання колезі.

Користуватися посиланням зможуть тільки користувачі вашого Бітрікс24. Зовнішнім користувачам вона буде недоступна.

Навіщо потрібні публічні посилання?

Публічні посилання - це дуже корисний інструмент, якщо ви хочете поділитися з зовнішніми користувачами тільки певними файлами. Наприклад, надіслати прайс-лист замовнику, але не запрошувати його на ваш Бітрікс24. Або ви хочете дати доступ віддаленим співробітникам тільки до потрібних їм файлів на диску.

Як отримати посилання на файл?

Щоб отримати публічне посилання на файл виберіть в панелі дій пункт Поділитись - Отримати публічне посилання.

Можливість створювати публічні посилання є тільки на тарифах CRM+, Завдання+, Команда і Компанія. У демо-режимі публічні посилання недоступні. Детальніше на сторінці порівняння тарифів.

Натисніть на шестeрню праворуч від посилання, щоб налаштувати обмеження доступу. Ви можете обмежити доступ до документа за часом, щоб по його закінченню файл не можна було скачати. Або просто захистити посилання паролем.

Користувач, якому буде передане посилання, при переході по ньому зможе переглянути файл, завантажити його або поділитися посиланням.

Сервіс, за допомогою якого проглядається файл, задається параметром Переглядати документи за допомогою в пункті Налаштування лівого меню.

Ви можете переглянути, скільки разів файл завантажували з публічного посилання. Для цього натисніть натиснувши кнопку виклику контекстного меню > Деталі.

У полі Кількість завантажень із публічної сторінки можна відслідкувати скільки разів був завантажений даний файл:

Скористайтеся фільтром, щоб знайти всі файли з публічними посиланнями на диску.

Майте на увазі, для документів на Загальному диску, Моєму диску та Дисках груп формуються різні списки публічних документів.

Як отримати посилання на папку?

Отримати посилання на папку можна так само, як та на файл.

Завантажити за посиланням можна як всю папку цілком у вигляді архіву, так і окремо будь-який файл з неї. Щоб завантажити файл, клікніть по меню зліва від нього.

Як відключити публічне посилання?

Щоб відключити публічне посилання, просто пересуньте перемикач в його налаштуваннях.

При необхідності можна знову включити публічне посилання на той же файл або папку. Але це буде вже нове посилання - старе працювати більше не буде.

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження