top_ua
Вхід

Підтримка24

Статуси користувачів у чаті

У Бітрікс24 існує декілька статусів користувачів:

 1. Онлайн - користувач у мережі, готовий до спілкування (статус виставляється автоматично або вручну).

  онлайн.png

 2. Відсутній - користувач у мережі, але відсутній (статус виставляється користувачем вручну).

  відсутній.png

 3. Відійшов - користувач у мережі, але відійшов від комп'ютера, показується час відсутності (статус виставляється автоматично).

  немає на місці.png

  Даний тип статусу присвоюється порталом автоматично через 10 хв неактивності користувача та тільки у тому випадку, якщо у відсутнього запущено Десктопний застосунок Бітрікс24.

 4. Мобільний застосунок - користувач у мережі, запустив мобільний застосунок Bitrix24 та доступний на мобільному пристрої (статус виставляється автоматично).

  онлайн з телефона.png

  Даний статус відображається 3 хвилини. Якщо користувач продовжить працювати в мобільному застосунку більше 3 хвилин, то статус продовжується.

 5. Не турбувати - користувач в мережі, але зайнятий, у нього не будуть спливати нові повідомлення, а також звукові повідомлення, але сам індикатор буде відображати кількість нових повідомлень (статус виставляється користувачем вручну).

  не турбувати.png

  Якщо вимкнені повідомлення в чаті або у співробітника обраний статус Не турбувати та відправлено повідомлення із згадкою про користувача, то повідомлення все одно спливе.

 6. У відпустці - користувач у відпустці, показується термін відпустки (статус виставляється автоматично).

  у відпустці.png

  Даний статус з'явиться тільки тоді, коли відсутність занесено в Графік відсутностей компанії - це може бути як бізнес-процес (наприклад, на відпустку або відрядження), так та вручну доданий відсутність в графік адміністратором порталу.

 7. Не в мережі - вказується час, коли користувач був в мережі останній раз (статус виставляється автоматично).

  не в мережі.png


Призначені для користувача статуси Онлайн /Відсутній/Не турбувати встановлюються за допомогою однойменного меню в нижній частині контакт-листа месенджера:

статуси.pngДопомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло