top_ua
Вхід

Теми оформлення Бітрікс24

Впевнена, що багато хто з вас так чи інакше додали затишку своєму робочому  місцю: п'єте зі своєї кружки, принесли фотографію близьких ну або просто поставили кактус поруч з монітором :)

Але ж для багатьох з нас Бітрікс24 по суті і є робочим простором. Так чому б не додати йому індивідуальності?

Зробіть ваш Бітрікс24 персональним та унікальним. Встановіть фон робочої області на свій смак і працювати стане набагато приємніше!

Чи побачать колеги мої зміни?

Фон змінюється тільки для вас! Нікого з ваших колег не торкнуться зміни. Однак всі побачать вашу персональну тему оформлення, якщо перейдуть у ваш профіль.

Як змінити дизайн?

Щоб змінити тему оформлення клікніть по своїй фотографії у верхній панелі та оберіть команду Тема оформлення. Або можете знайти кнопку Теми в самому низу сторінки.

Вам буде запропонований список усіх можливих тем. Оберіть найбільш симпатичну вам та натисніть Зберегти.

Якщо жоден з варіантів вас не влаштовує, то натисніть на кнопку Своя тема в правому нижньому кутку та створіть ваш власний варіант оформлення!

Тут можна завантажити зображення для фону. Це може бути як статична картинка, так і анімаційне зображення у форматі gif.

Занадто великі файли для фону можуть значно уповільнити роботу вашого Бітрікс24. Використовуйте зображення і гіфки розміром не більше 20 Мб і дозволом не більше 5000х5000.

Якщо завантажуєте картинку зі зниженою прозорістю, то також вкажіть і Колір фону, який буде видно за завантажуваним зображенням. Також виберіть, який Колір тексту буде на вашому Бітрікс24, щоб він не зливався з фоном.

Адміністратор може також вказати яка тема оформлення буде у співробітників за замовчуванням. Це опція доступна на тарифах CRM+, Завдання+, Команда та Компанія

Звичайно, завжди можна змінити її у себе, якщо не сподобається вибір адміністратора:)

Усе готово! Тепер можна працювати на вашому унікальному персональному Бітрікс24!

Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження