top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Теми оформлення Бітрікс24

Рейтинг:

Впевнена, що багато хто з вас так чи інакше додали затишку свого робочого місця: п'єте зі своєї кружки, принесли фотографію близьких ну або просто поставили кактус поруч з монітором :)

Але ж для багатьох з нас Бітрікс24 по суті і є робочим простором. Так чому б не додати йому індивідуальності?

Зробіть ваш Бітрікс24 персональним та унікальним. Встановіть фон робочої області на свій смак і працювати стане набагато приємніше!

Чи побачать колеги мої зміни?

Фон змінюється тільки для вас! Нікого з ваших колег не торкнуться зміни та вони нічого не побачать. Тому ви можете проявити фантазію! Вас обмежують тільки внутрішній регламент компанії, власна совість та Кримінальний кодекс України :)

Як змінити дизайн?

Щоб змінити тему оформлення клікніть по своїй фотографії у верхній панелі та оберіть команду Тема оформлення. Або можете знайти кнопку з такою ж назвою в самому низу сторінки.

ВВам буде запропонований список усіх можливих тем. Оберіть найбільш симпатичну вам та натисніть Зберегти.

Якщо жоден з варіантів не припав вам до вподоби, то натисніть на кнопці Своя тема в правому нижньому кутку та створіть ваш власний варіант оформлення!

Тут ви можете завантажити зображення для фону. Це може бути як статична картинка, так і анімаційне зображення у форматі gif.

Якщо ви використовуєте як фон гифку великого розміру, то це може трохи сповільнити завантаження сторінок. Тому будьте уважні, використовуючи анімацію..

Якщо ви завантажуєте зображення зі зниженою прозорістю, то також зазначте і Колір фону, який буде видно за завантажуваним зображенням. Також оберіть, який Колір тексту буде на вашому Бітрікс24, щоб він не зливався з фоном.

Все готово! Тепер ви можете працювати на вашому унікальному персональному Бітрікс24!

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери