top_ua
Вхід

Підтримка24

Як подовжити тариф?

Рейтинг:

Все добре коли небудь закінчується ... Для наших клієнтів ця думка вже давно здається абсурдною :) Потрібно всього лише вчасно продовжити тариф, та ваша компанія буде нескінченно успішно розвиватися, використовуючи потужний арсенал інструментів вашого Бітрікс24!

Як продовжити тариф вручну?

Вся робота здійснюється з розділу Мій тариф лівого меню. Перейдіть у вкладку Мій Бітрікс24 та натисніть кнопку Продовжити.

Далі вам потрібно обрати тариф. Він може бути тим же, що у вас вже був. Але ви можете також обрати і інший, що більш підходить вашим потребам. Вкажіть ваші дані та реквізити для оплати та готово!

Якщо ж ви вирішили продовжити ваш тариф через наш сайт, то вам на зазначену при покупці пошту прийде купон. Щоб продовжити тариф з його допомогою, натисніть кнопку Активувати купон і дотримуйтесь докладної інструкції.

От і все! Ваш Бітрікс24 продовжений і готовий до роботи!

Чи може тариф продовжуватися автоматично?

Конечно, каждый раз вручную вводить свои реквизиты при оплате долго и нерационально. К тому же, если завершение срока действия тарифа станет вдруг для вас сюрпризом, то это может серьезно навредить рабочему процессу.

Якщо ви бажаєте уникнути всіх цих проблем, то підключіть Автоподовження!

Зробити це дуже просто. При продовженні на місяць воно включається автоматично. Якщо ж ви вирішите продовжити тариф на більш тривалий термін, то включити автоподовження можна за допомогою прапорця в нижній частині сторінки введення реквізитів оплати.

Більш детально ознайомитися з автоподовження можна тут.

Не дозволяйте завершення тарифу зіпсувати вам настрій :)

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло