top_ua
Вхід

Підтримка24

Як подовжити тариф?

Все добре коли небудь закінчується ... Для наших клієнтів ця думка вже давно здається абсурдною :) Потрібно всього лише вчасно продовжити тариф, та ваша компанія буде нескінченно успішно розвиватися, використовуючи потужний арсенал інструментів вашого Бітрікс24!

Як продовжити тариф вручну?

Вся робота здійснюється з розділу Мій тариф лівого меню. Перейдіть у вкладку Мій Бітрікс24 та натисніть кнопку Продовжити.

Далі вам потрібно обрати тариф. Він може бути тим же, що у вас вже був. Але ви можете також обрати і інший, що більш підходить вашим потребам. Вкажіть ваші дані та реквізити для оплати та готово!

Зверніть увагу! Оплачуйте продовження завчасно - активація послуги відбувається за фактом зарахування грошей. У залежності від способу оплати та банку, через який здійснювалася оплата, зарахування може йти кілька днів.

Якщо ж ви вирішили продовжити ваш тариф через наш сайт, то вам на зазначену при покупці пошту прийде купон. Щоб продовжити тариф з його допомогою, натисніть кнопку Активувати купон і дотримуйтесь докладної інструкції.

От і все! Ваш Бітрікс24 продовжений і готовий до роботи!

Чи може тариф продовжуватися автоматично?

Звичайно, кожен раз вручну вводити свої реквізити при оплаті довго і нераціонально. До того ж, якщо завершення терміну дії тарифу стане раптом для вас сюрпризом, то це може серйозно нашкодити робочому процесу.

Якщо ви бажаєте уникнути всіх цих проблем, то автоподовження стане вам у пригоді.

При оплаті тарифу на 1 місяць автоподовження підключається автоматично при оформленні замовлення.
Більш детально ознайомитися з автоподовженням можна тут.

Не дозволяйте завершення тарифу зіпсувати вам настрій :)

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло