top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Які sip-телефони підтримуються в Бітрікс24

Рейтинг:

Співробітники компанії можуть при дзвінках в Бітрікс24 використовувати звичні настільні sip-телефонні апарати. Використання апаратів прискорює роботу телефонії в Бітрікс24. Але спочатку необхідно налаштувати ці пристрої на роботу з порталом.

В налаштуваннях користувача після включення опції підтримки телефонних апаратів видається адреса сервера, логін та пароль. Ці дані потрібно вказати в телефоні. Після цього апарат реєструється на серверах телефонії та почне працювати:

Настройка телефонного аппарата


Які телефони підтримуються

Працювати в Бітрікс24 може будь-який SIP-телефон, що задовольняє простим вимогам. Кількість моделей таких телефонів велика, протестувати всі їх на роботу в Бітрікс24 вкрай складно. Список перевірених на роботу телефонів вказано в таблиці нижче.

DECT-телефони можна підключати через SIP-шлюз (VoIP SIP-адаптери): протестована робота на Linksys PAP2T.

При використанні апарату співробітник не обов'язково повинен бути онлайн на порталі, але в цьому випадку йому не буде доступна картка дзвінка.

Також можливе використання телефонії на софтфонах під Windows, iOS, Android: Media-5, Zoiper, CSipSimple та інші.

Увага! Підтримка софтфонів знаходиться в бета-режимі, стабільна робота гарантується тільки з телефонними апаратами.

Список поддерживаемых телефонов

Увага! Можливі ситуації, коли в якихось конкретних умовах не працюють зазначені вище апарати взагалі або на окремих робочих місцях. Причини можуть різні: від несправності механічної або електронної частин конкретного апарату до проблем конкретної телефонної лінії або локальної мережі (наприклад, налаштування локальної мережі дозволяють виходити в інтернет строго з певних IP-адрес, та ті адреси, які видаються на підключаються апаратах, просто не прописані в фаєрволлє).


Вирішення проблем при переадресації дзвінка через sip-апарат

Якщо є проблеми при перекладі дзвінка через sip-апарат, то в рішенні цих проблем може допомогти знання того, як відбувається переадресація дзвінка через апарат.

Як відбувається переадресація дзвінка через апарат

У переадресації беруть участь три сторони:

  1. Той, хто переводить (Transferor).
  2. Кого переводить (Transferee).
  3. На кого переводять (Transfer target).

У момент скоєння переадресації sip-апарат обмінюється поруч sip-повідомлень з оператором зв'язку Voximplant. За результатами цього обміну Voximplant:

  • об'єднує медіа-потоки Transferree та Transfer target
  • роз'єднує медіа-потоки Transferree та Transferor
  • в усі три плеча відправляє подію CallEvents.TransferComplete із зазначенням ролі цього плеча в перекладі.

Якщо в журналі дзвінка дана подія відсутня (та клієнт натискає правильні кнопки для переводу), то:

  • або у клієнта апарат формує нестандартні sip-команди,
  • або у клієнта якісь мережеві проблеми.

В цьому випадку, лог-файл такого звонка потрібно відправляти в Підтримку24, розібратися, що саме приходило від апарату клієнта, може тільки оператор зв'язку Voximplant.

Бітрікс софтфон

Телефонію можна використовувати й з мобільних пристроїв. Для цього найкраще використовувати Мобільний застосунок Бітрікс24 з його можливостями софтфона.Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери