top_ua
Вхід

Підтримка24

Як змінити першого адміністратора порталу

Рейтинг:
Майте на увазі, що виконати всі операції зможе тільки співробітник з адміністраторськими правами. Тому спочатку потрібно призначити нового адміністратора.

Щоб видалити першого адміністратора, потрібно виконати наступні кроки:

  • Перейдіть в розділ Співробітники на сторінку Співробітники, знайдіть потрібного співробітника в списку і натисніть Звільнити.


  • Розумно, що якщо адміністратор звільнений, то потрібно позбавити його доступу до порталу з колишнім логіном та паролем. Для цього потрібно змінити його авторизовані дані:
    1. Авторизуйтесь під цим користувачем (вам потрібно отримати у нього ці дані) на порталі та перейдіть на сторінку редагування профілю.


    2. Відкриється сторінка Бітрікс24.Паспорта. Тут можна змінити данні для авторизації користувача. Натисніть Змінити, щоб прив'язати нову email адресу до профілю.


    3. Вкажіть нову пошту, яку бажаєте прив'язати до даного профілю.


Зверніть увагу, що при звільненні першого адміністратора, він буде деактивований, але не знищений повністю. Пошта, на яку реєструвався портал, залишиться незмінною, і всі системні сповіщення будуть приходити на неї. Тому в профілі видаленого першого адміністратора потрібно змінити Контактну пошту на якусь іншу, щоб усі сповіщення приходили на потрібну вам адресу і не загубилися.

Також варто почитати:

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло