top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Як змінити першого адміністратора порталу

Рейтинг:
Майте на увазі, що виконати всі операції зможе тільки співробітник з адміністраторськими правами. Тому спочатку потрібно призначити нового адміністратора.

Щоб видалити першого адміністратора, потрібно виконати наступні кроки:

  • Перейдіть на сторінку Компанія - Співробітники, знайдіть потрібного співробітника в списку і натисніть Звільнити.
  • Розумно, що якщо адміністратор звільнений, то потрібно позбавити його доступу до порталу з колишнім логіном та паролем. Для цього потрібно змінити його авторизовані дані:
    1. Авторизуйтесь під цим користувачем (вам потрібно отримати у нього ці дані) на порталі та перейдіть на сторінку редагування профілю.
    2. Натисніть Редагувати Мій Бітрікс24.Паспорт. Ви перейдете на сторінку аккаунта в Network.

    3. Далі перейдіть в редагування самого профілю.

    4. Та змініть пошту для авторизації.

Зверніть увагу, що при звільненні першого адміністратора, він буде деактивований, але не знищений повністю. Пошта, на яку реєструвався портал, залишиться незмінною, і всі системні сповіщення будуть приходити на неї. Тому в профілі видаленого першого адміністратора потрібно змінити Контактну пошту на якусь іншу, щоб усі сповіщення приходили на потрібну вам адресу і не загубилися.

Також варто почитати:

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери