top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Перегляд файлів Живої стрічки та Диска

Рейтинг:

Коли ви обмінюйтеся з колегами різними документами, особливо текстовими або відео, то ознайомитися з ними завжди потрібно оперативно. Щоб вам не доводилося по сто разів все завантажувати на жорсткий диск та затягувати весь процес, файли можна переглядати прямо в тій же вкладці браузера за допомогою Bitrix24.Viewer.

Якщо раптом під час запуску файлів будуть виникати помилки, оновіть ваш браузер до останньої версії.

Вбудована конвертація відео

Якщо ваше відео знаходиться в якомусь іншому форматі - не проблема. Ви можете спокійно завантажувати його на Диск або в Живу стрічку, а воно буде автоматично переведено в MP4 за допомогою вбудованого конвертера файлів!

Конвертація і перегляд також працюють, якщо ділитися файлами з допомогою публічних посилань.

Крім того, конвертер додає можливість попереднього перегляду файлу. З його допомогою ви зможете швидко зрозуміти, що в ньому міститься, навіть не відкриваючи його. Це особливо здорово, якщо у вас багато файлів, а потрібно терміново знайти якийсь конкретний.

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери