top_ua
Вхід

Облік робочого часу по завданнях

Час – наш найголовніший та невідновний ресурс. Тому використовувати його потрібно раціонально. Дуже багато компаній враховують чистий робочий час, який витрачається на виконання завдань.

Найчастіше це потрібно в двох випадках:

  1. Ви бажаєте більш ефективно контролювати робочий час ваших співробітників.
  2. Оплата у вашій компанії обчислюється на підставі погодинної ставки. Це особливо актуально, якщо у вас багато співробітників на віддаленому доступі.

Реалізувати все це не складе труднощів! Для цього можна використовувати стандартні інструменти Завдань. Давайте розглянемо, як все це зробити.

Створення завдання з урахуванням часу

Щоб завдання зберігало час свого виконання, включіть опцію Облік часу при створенні. Якщо ви ще хочете виділити для співробітника термін для завершення завдання, то також вкажіть його в цьому полі. У разі, якщо працівник не вкладеться в даний термін, можна застосовувати якісь штрафні санкції.

Для подібних завдань я б порекомендувала завжди включати опцію Прийняти роботу після завершення завдання. У такому випадку ви зможете контролювати результат та повернути завдання на доопрацювання, якщо підсумок вас не задовольнить.

Завдання з урахуванням часу виглядає в списку у відповідального наступним чином. Поруч з ним знаходиться лічильник, щоб співробітник бачив, скільки часу він уже витратив та скільки залишилося.

Як працювати з цим завданням?

Щоб запустити завдання, співробітнику досить клікнути на сам лічильник поруч з ним. Або натиснути кнопку Почати облік мого часу при перегляді завдання. Одночасно постановнику прийде повідомлення, що завдання почало виконуватися.

Виконання завдання можна ставити на паузу, а потім знову продовжувати. В історії завдання можна подивитися, як співробітник виконував його.

Як тільки співробітник завершує свій робочий день, таймер ставиться на паузу автоматично.

Коли завдання буде завершено, за підсумками витраченого часу можна зробити відповідні висновки. Чи ефективно працює ваш співробітник та скільки він отримає грошей за свою працю? І чи отримає взагалі :)

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження