top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Гарячі оновлення CRM Бітрікс24

Рейтинг:

Поки більшість людей відчайдушно намагаються насолодитися залишками літа, ми невпинно працюємо та випускаємо оновлення для CRM. Вже ось-ось для всіх будуть доступні наступні опції!

Оновлена сторінка Старт CRM

Перша та головна сторінка CRM здобула новий дизайн та віджети! Тепер робота стане ще більш наочною та ефективною. З єдиної сторінки ви можете:

 • Контролювати всі комунікації та відкриті лінії.
 • Отримувати оперативну інформацію з продажу та клієнтам.
 • Відстежувати продуктивність менеджерів, використовуючи з нові лічильники. Кожен з них покаже залученість співробітників в продажу, та як ефективно вони працюють.
 • Отримати всю важливу інформацію по роботі CRM ще ніколи не було настільки швидко!

  Слайдер для роботи зі справами

  Упевнений, що ви відчули, наскільки зручніше стало використовувати завдання зі слайдером. Тепер так само можна буде працювати і зі справами в CRM! Не потрібно оновлювати сторінку та переходити з вкладки у вкладку. Кликніть по потрібній справі в списку та вона відкриється в слайдері, що виїжджає з правій частині екрана на тій же сторінці.

  З таким слайдером швидкість роботи значно зростає, а значить і виконаних справ буде більше!

  Новий механізм аналізу тексту Email

  Оновлення торкнулися і Email-трекера. Тепер листи навіть зі найбільш насиченим змістом та складної html-версткою красиво і швидко відкриваються прямо в CRM. Причому теж в слайдері - а це економія часу і ресурсів порталу!  Уже в найближчий час все це можна буде спробувати та застосувати!

  Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
  Дізнайтесь, чому:
  Це не те, що я шукаю
  Дуже складно і незрозуміло

  Допоможіть мені, будь ласка, поліпшити відповідь. Напишіть, якої інформації вам не вистачає, я намагатимусь її доповнити.

  Дар'я Глущенко

  Не знайшли відповідь на своє питання?

  ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24