top_ua
Вхід

Бітрікс24 для сервісу по ремонту комп'ютерів

У наш час вже неможливо уявити будинок або офіс, в якому не було б комп'ютера. Тому й популярність сервісів з їх ремонту та обслуговування неймовірно велика.


Спілкуючись з нашими клієнтами з різних сфер, ми отримали дуже приємну статистику. Величезна кількість подібних сервісів вже успішно використовують Бітрікс24 в своїй діяльності! Якщо ж ви тільки лише плануєте організувати свій бізнес, то подивіться, як це вже зробили в одній з таких компаній :)Давайте розглянемо крок за кроком, як інструменти Бітрікс24 допомогли організувати робочий процес.

Як організовано зв'язок з клієнтом?

Заявки на ремонт потрібно якось отримувати. Погодьтеся, що працювати з клієнтами, не маючи контакту з ними, безглуздо.
Ми використовуємо Віджет на сайт. У ньому наш клієнт зможе або заповнити необхідні поля CRM-форми та відразу залишити свою заявку, або спочатку проконсультуватися з фахівцем в Онлайн-чаті.

28-08-2017 13-27-13.jpg

Звичайно, ви можете підключити хоч усі Відкриті лінії відразу - так у вас стовідсотково буде натовп клієнтів :)

Коли клієнт клікне на наш віджет, то зможе обрати, як йому зручніше з нами зв'язатися.Созданный виджет на сайт.png

 Що ми робимо, коли отримуємо заявку?

При заповненні форми на сайті відразу буде створюватися угода та контакт - це ми пропишемо в налаштуваннях CRM-форми.28-08-2017 13-40-46.jpg

У нашій компанії, як належить, за обробку заявок та ремонт відповідають різні люди. Тому безпосередньо зі сторінки угоди ми створюємо завдання майстру. Посилання на угоду прикріплюється до завдання автоматично.

Як тільки майстер нам сигналізує, що ремонт виконаний та завдання закрито, ми можемо виставити рахунок нашому клієнту. Все-таки ми працюємо не безкоштовно :)

Це досить нескладний приклад, але він дозволяє наочно зрозуміти, наскільки швидко та просто організовується робочий процес з Бітрікс24. У нас на всі налаштування пішло по суті 10 хвилин, а бізнес вже почав працювати!

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження