top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Як призначати адміністраторів та скільки їх може бути?

Рейтинг:
Хто такий адміністратор та що він може робити?

Адміністратор - це суперкористувач, якому доступні всі функції на порталі. Налаштування всіх інструментів, всі елементи CRM, завдання та календарі співробітників, записи в живій стрічці, діалоги у відкритих лініях, встановлення прав доступу для кожного користувача. Адміністратор повинен мати достатню кваліфікацію та знаннями, щоб відповідати за роботу всього сайту.

Майте на увазі, що адміністратор, незважаючи на всі свої повноваження, не може читати особисту переписку у чатах, в тому числі і чатах груп.

Скільки адміністраторівможливо призначити?
У Бітрікс24 введено обмеження на кількість користувачів з правами адміністратора в залежності від вашого тарифу:

  1. Проект - 1;
  2. Проект + - 2;
  3. Команда - 5;
  4. Компанія - 10.
Обмеження діє тільки для нових порталів, тобто створених пізніше 08.08.2017г. Для створених раніше обмеження немає.


Що робити, якщо не вистачає адміністраторів?

Якщо ви бажаєте збільшити кількість адміністраторів, не переходячи на більш високий тариф, то доведеться відняти права у діючого адміністратора та передати їх новому.

Якщо ж ви вже користуєтеся найвищим тарифом, але вам все одно мало, то я рекомендую вам перейти на коробкову версію - там кількість адміністраторів ніхто не обмежує.

Щоб ознайомитися з тарифами на коробкову версію та їх можливостями, натисніть тут

Що відбудеться, якщо я зміню тариф?
При переході на більш високий тариф ви можете призначити нових адміністраторів звичайним способом.

Якщо ж ви вирішили з якихось причини перейти на більш низький тариф, в якому передбачено менше адміністраторів, то права залишаться тільки у тих, хто отримав їх першими. Коли ви вирішите повернутися до до початкового тарифу, то їх вже доведеться призначати заново.

Для тарифу Демо (тариф Компанія на 30 днів) максимальну кількість адміністраторів - 10 на період дії демо-режиму. Після закінчення 30 днів права адміністратора залишаться тільки у тих, хто отримав їх першими відповідно до поточного тарифу.


Як тоді призначити адміністраторів?
Користувач, який зареєстрував портал в Бітрікс24, є його власником та головним (першим) адміністратором. У власника порталу можна забрати права адміністратора та звільнити його, але видалити повністю неможливо.

Щоб призначити іншого співробітника адміністратором, потрібно перейти в його профіль та oбрати опцію Дозволити користувачеві адмініструвати портал.
28-08-2017 11-51-28.jpg

Якщо ви бажаєте поміняти першого адміністратора, тоді прочитайте інструкцію з рішенням даного питання. 
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Допоможіть мені, будь ласка, поліпшити відповідь. Напишіть, якої інформації вам не вистачає, я намагатимусь її доповнити.

Дар'я Глущенко

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24