top_ua
Вхід

Підтримка24

Призначення адміністраторів

Рейтинг:

Хто такий адміністратор та що він може робити?

Адміністратор - це суперкористувач, якому доступні всі функції на порталі. Налаштування всіх інструментів, всі елементи CRM, завдання та календарі співробітників, записи в живій стрічці, діалоги у відкритих лініях, встановлення прав доступу для кожного користувача. Адміністратор повинен мати достатню кваліфікацію та знаннями, щоб відповідати за роботу всього сайту.

Майте на увазі, що адміністратор, незважаючи на всі свої повноваження, не може читати особисту переписку у чатах, в тому числі і чатах груп.

Скільки адміністрвторів можна призначити?

У Бітрікс24 введено обмеження на кількість користувачів з правами адміністратора в залежності від вашого тарифу:

  • Проєкт: 1
  • CRM+: 5
  • Завдання+: 2
  • Команда: 5
  • Компанія: необмежено
Обмеження діє тільки для нових порталів, тобто створених пізніше 08.08.2017р. Для створених раніше обмеження немає.

Як перепризначити адміністраторів?

Якщо ви бажаєте змінити перелік адміністраторів, не переходячи на більш високий тариф, то доведеться відняти права у діючого адміністратора та передати їх новому. На тарифі Компанія можна призначати стільки адміністраторів, скільки вам завгодно.

Що відбудеться, якщо я зміню тариф?

При переході на більш високий тариф ви можете призначити нових адміністраторів звичайним способом.

Якщо ж вирішили з якихось причини перейти на більш низький тариф, в якому передбачено менше адміністраторів, то права залишаться тільки у тих адміністраторів, хто останніми авторизувався в вашому Бітрікс24. Коли ви вирішите повернутися до попереднього тарифу, то їх вже доведеться призначати заново

Для тарифу Демо (тариф Компанія на 30 днів) максимальна кількість адміністраторів - 10 на період дії демо-режиму. Після закінчення 30 днів права адміністратора залишаться тільки у тих, хто останніми авторизувався у вашому Бітрікс24. Їх кількість буде відповідати поточному тарифу.

Як тоді призначити адміністраторів?

Користувач, який зареєстрував портал в Бітрікс24, є його власником та головним (першим) адміністратором. У власника порталу можна забрати права адміністратора та звільнити його, але видалити повністю неможливо.

Щоб призначити іншого співробітника адміністратором, потрібно перейти в його профіль і вибрати опцію Надати права адміністратора.

Якщо ви хочете змінити першого адміністратора, то дана стаття буде корисною.


Як включити режим суперадміністратора?

Якщо ви є адміністратором, то для виконання деяких дій, наприклад, перегляд прихованих груп, вам потрібно мати додаткові можливості. Для цього включіть Режим адміністратора на вашій сторінці.

Вимкнути його можна там же.

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло