top_ua
Вхід

Як організувати завдання по Проєкту

Дуже часто ціла група завдань пов'язана між собою виконанням якоїсь по-справжньому великої та об'ємної роботи. При цьому відповідальними можуть бути не тільки різні люди, але і різні відділи, а то і всі співробітники компанії. Погодьтеся, такі завдання варто розглядати окремо від інших, адже від їх виконання залежить величезний результат.

Тому такі завдання потрібно об'єднувати в Проєкти!

Завдання, об'єднані в Проєкти, відображаються на окремій сторінці та завжди можна контролювати їх кількість та процес виконання!

Як організувати Проєкт?

Для початку потрібно його створити. Зробити це можна прямо з форми створення нового завдання.

Також проєкти можна створити та з пункту Групи лівого меню. Більш докладно в статті - Створення групи або проєкту.

Обов'язково вкажіть, що в проєкті будуть використовуватися завдання.

Для проєкту можна вказувати його терміни. Це дуже важливо для постановки завдань. Якщо терміни створюваних в проекті завдань будуть виходити за його рамки, то буде видана помилка.

Після цього наш проєкт з'явиться на сторінці Проєкти розділу Завдань. Ви можете відразу побачити кількість поточних завдань, терміни виконання проєкту, а також загальну ефективність роботи над завданнями в його рамках.

Проєкт для завдання можна вказати в спеціальному полі в розділі Додатково:


Організувати великий та важливий проєкт - завдання дуже відповідальне. Але з таким зручним інструментом це зробити буде значно простіше :)


Також рекомендую прочитати:

Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження