top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Як організувати завдання по Проекту

Рейтинг:
Дуже часто ціла група завдань пов'язана між собою виконанням якоїсь по-справжньому великої та об'ємної роботи. При цьому відповідальними можуть бути не тільки різні люди, але і різні відділи, а то і всі співробітники компанії. Погодьтеся, такі завдання варто розглядати окремо від інших, адже від їх виконання залежить величезний результат.

Тому такі завдання потрібно об'єднувати в Проекти!

Завдання, об'єднані в Проекти, відображаються на окремій сторінці та завжди можна контролювати їх кількість та процес виконання!


Як організувати Проект?

Для початку потрібно його створити. Зробити це можна прямо з форми створення нового завдання.

Також проекти можна створити та з пункту Групи лівого меню. Більш докладно в статті - Створення групи або проекту.

Обов'язково вкажіть, що в проекті будуть використовуватися завдання.

Для проекту можна вказувати його терміни. Це дуже важливо для постановки завдань. Якщо терміни створюваних в проекті завдань будуть виходити за його рамки, то буде видана помилка.

Після цього наш проект з'явиться на сторінці Проекти розділу Завдань. Ви можете відразу побачити кількість поточних завдань, терміни виконання проекту, а також загальну ефективність роботи над завданнями в його рамках.

Проект для завдання можна вказати в спеціальному полі в розділі Додатково:

Організувати великий та важливий проект - завдання дуже відповідальне. Але з таким зручним інструментом це зробити буде значно простіше :)


Також рекомендую прочитати:

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери