top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Як організувати завдання по Проекту

Рейтинг:
Дуже часто ціла група завдань пов'язана між собою виконанням якоїсь по-справжньому великою та об'ємною роботи. При цьому відповідальними можуть бути не тільки різні люди, але і різні відділи, а то і всі співробітники компанії. Погодьтеся, такі завдання варто розглядати окремо від інших, адже від їх виконання залежить величезний результат.

Тому такі завдання потрібно об'єднувати в Проекти!

Завдання, об'єднані в Проекти, відображаються на окремій сторінці і завжди можна контролювати їх кількість і процес виконання!

Як організувати Проект?

Завдання організовуються в Проект в рамках робочої групи. Тому спочатку ми повинні її створити.

1502090427067.jpg
 
Власник робочої групи вважається керівником проекту.

При створенні обов'язково треба вказати, що в групі використовуються завдання. Додамо потрібних учасників і можна ставити завдання.

Якщо проект організовується в рамках закритої групи, то при постановці завдання співробітнику, який в ній не перебуває, автоматично надсилається і запрошення в групу.

Після цього наш проект з'явиться на сторінці Проекти розділу Завдань.

07-08-2017 10-30-55.jpg

 Організувати великий та важливий проект - завдання дуже відповідальне. Але з таким зручним інструментом це зробити буде значно зручніше :)
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Допоможіть мені, будь ласка, поліпшити відповідь. Напишіть, якої інформації вам не вистачає, я намагатимусь її доповнити.

Дар'я Глущенко

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24