top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Як відстежувати завдання підлеглих?

Рейтинг:

Для керівника підрозділу завжди важливо бути в курсі завдань, які виконують його співробітники. Адже від цього безпосередньо залежить продуктивність роботи, а значить і успіх компанії.

Відстежуйте всі завдання ваших підлеглих в спеціальній вкладці Керую. Ви завжди будете в курсі, чим зайняті ваші співробітники і кого варто підбадьорити новими завданнями:)

Де вона знаходиться та як нею користуватися?

Якщо ви є керівником, то для вас вкладка буде доступна у верхній панелі на сторінці завдань.

Якщо ви не бачите її, хоча і є керівником, то розкрийте вкладку Ще. Пункт сховався там і його можна перенести в основну панель.

На самій сторінці розташована таблиця з вашими підлеглими, розбитими на відділи та підвідділи. В колонках знаходяться лічильники із загальною кількістю завдань за різними ролями, кількістю завдань, що вимагають уваги, а також Ефективність роботи ваших співробітників за поточний місяць.

Чому у мене немає вкладки Керую?

Якщо у вас немає цієї вкладки, то вам спочатку потрібно стати начальником в структурі компанії.


Також варто почитати:

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери