top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Як побачити всі завдання своїх підлеглих?

Рейтинг:
Для керівника підрозділу завжди важливо бути в курсі завдань, які виконують його співробітники. Адже від цього безпосередньо залежить продуктивність роботи, а значить і успіх компанії. Відстежуйте всі завдання ваших підлеглих в спеціальній вкладці Керую.
Ви завжди будете в курсі, чим зайняті ваші співробітники і кого варто підбадьорити новими завданнями :)

Де вона знаходиться і як нею користуватися?

Якщо ви є керівником, то для вас вкладка буде доступна у верхній панелі на сторінці завдань.

1501497449176.jpg

Якщо ви не бачите її, хоча і є керівником, то розкрийте вкладку Ще. Пункт сховався там і його можна перенести в основну панель.

На самій сторінці розташована таблиця з вашими підлеглими, розбитими на відділи і підвідділи. В колонках таблиці для кожної ролі відображаються лічильники із загальною кількістю завдань і кількістю завдань, що вимагають уваги.

Приклад роботи

Перегляньте невелике відео, на якому я спочатку увімкну цю вкладку на сторінці завдань, а потім покажу, як нею скористатися.

Як бачите, це дуже простий в використанні, але неймовірно корисний інструмент. Успіхів!
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери