top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Що таке Діаграма Ганта і як з нею працювати?

Рейтинг:
Погодьтеся, що практично для всіх завдань терміни виконання - головний показник. Кому потрібні завдання, які просто висять, але ніхто не знає, коли ними взагалі збираються займатися? Тому терміни варто вказувати завжди. Але якщо завдань багато, то можна зламати голову, відстежуючи всі дедлайни ... Забудьте про вічні проблеми з крайніми термінами і організуйте ефективну роботу з завданнями в діаграмі Ганта. Всі складності з розподілом часу виконання завдань залишаються в минулому!

Діаграма Ганта ... що це ???

Діаграма Ганта - це особливий вид роботи з завданнями прямо в календарній сітці. На ній ви бачите візуальне уявлення тривалості і крайніх термінів за всіма своїми завданнями.

Щоб перейти до неї клікніть по кнопці Гант в правому меню.

1501493037947.jpg

Як працювати з завданнями в діаграмі?


Кожне завдання являє собою блок, розташований в календарній сітці.

Вигляд блоків визначають дата створення, старту, фінішу та крайній термін.

1501493320322.jpg


 1. Дата старту.

  Початок блоку - це дата старту завдання. Ви можете мишкою зрушувати дату старту на потрібний вам термін. При створенні або зміні завдання ця дата вказується в полі Почати завдання з (в Планування термінів). Якщо нічого не вказувати, датою старту буде Дата створення завдання.

 2. Дата фінішу

  Кінець блоку - це дата передбачуваного завершення завдання. При створенні або зміні завдання ця дата вказується в полі Завершення. Її також можливо переносити мишкою.

  Зовнішній вигляд блоків буде відрізнятися, в залежності від того, вказана ця дата чи ні. Подивіться на скріншоті в чому різниця: 
 3. 1501493664528.jpg
 4. Крайній термін 

  Якщо для завдання зазначено крайній термін, то в рядку з ним з'явиться червона смужка.1501493889300.jpg

  Якщо раптом так вийшло, що завдання прострочили, то після проходження дедлайну воно буде пофарбоване в червоний колір.

  Постановник завдання може заборонити відповідальному зрушувати терміни виконання. Для цього потрібно при створенні або редагуванні зняти галочку з пункту Дозволити відповідальному міняти терміни завдання.

  Облік робочого часу при зрушеннях термінів

  За замовчуванням при створенні завдання враховується робочий час. Тобто якщо при перенесенні термінів завдання воно потрапляє на вихідний день, то терміни будуть зрушені на найближчий робочий час. Щоб відключити облік робочого часу, зніміть галочку з пункту Пропустити вихідні та святкові дні. 

  Як бачите, Діаграма Ганта - дійсно суперкорисний інструмент при роботі з крайніми термінами. Він значно спрощує планування навіть при величезній кількості завдань!

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери