top_ua
Вхід

Підтримка24

Що таке Діаграма Ганта і як з нею працювати?

Забудьте про вічні проблеми з крайніми термінами та організуйте ефективну роботу з завданнями в діаграмі Ганта. Всі складності з розподілом часу виконання завдань залишаться в минулому!

Діаграма Ганта...що це???

Діаграма Ганта - це особливий вид роботи з завданнями прямо в календарній сітці. На ній ви бачите візуальне представлення тривалості та крайніх термінів за всіма своїми завданнями.

Чтобы перейти к ней кликните по кнопке Гант в правом меню.

Як працювати з завданнями в діаграмі?

Кожне завдання являє собою блок, розташований в календарній сітці.

Вид блоків визначають дата створення, старту, фінішу та крайній термін.

 1. Дата старту.
  Початок блоку - це дата старту завдання. Ви можете мишкою зрушувати дату старту на потрібний вам термін.

  При створенні або зміні завдання ця дата вказується в полі Почати завдання зПланування термінів). Якщо нічого не вказувати, датою старта буде Дата створення завдання.

 2. Дата фінішу
  Кінець блоку - це дата ймовірного завершення завдання. При створенні або зміні завдання ця дата вказується в полі Завершення. Її теж можна переносити мишкою.

  Зовнішній вигляд блоків буде відрізнятися, в залежності від того, вказана ця дата чи ні. Подивіться на скріншоті в чому різниця:

 3. Крайній термін
  Якщо для завдання вказаний крайній термін, то в рядку з нею з'явиться червона смужка.

  Якщо раптом так вийшло, що завдання прострочили, то після проходження дедлайну воно буде пофарбовано в червоний колір.

Постановник завдання може заборонити відповідальному зрушувати терміни виконання. Для цього потрібно при створенні або редагуванні зняти галочку з пункту Дозволити відповідальному міняти терміни завдання.

Зрушення термінів на вихідні дні

За замовчуванням при створенні завдання враховується робочий час. Тобто якщо при перенесенні термінів завдання потрапляє на вихідний день, то терміни будуть перенесені на найближчий робочий час. Щоб відключити облік робочого часу, зніміть галочку з пункту Пропустити вихідні та святкові дні.

Облік робочого часу по завданнях

Завдання з урахуванням робочого часу на діаграмі Ганта мають особливий вигляд. Темна смуга показує реальний час, коли співробітник запускав таймер і працював над завданням.


Як бачите, Діаграма Ганта - дійсно суперкорисний інструмент при роботі з крайніми термінами. Він значно спрощує планування навіть при величезній кількості завдань!


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло