top_ua
Вхід

Що таке SIP-конектор?

Окрім оренди номера для вихідних дзвінків в Бітрікс24 можливо підключити ще свою SIP ATC– Офісну або Хмарну. Усі вхідні дзвінки через вашу SIP АТС в Бітрікс24 будуть безкоштовні.

Але для здійснення вихідних дзвінків або для переадресації вхідних через вашу SIP АТС потрібно підключити спеціальний модуль SIP-конектор. Це не якась гарнітура, залізний телефонний апарат або гаджет.

SIP-конектор - це спеціальний програмний модуль Бітрікс24, він дозволяє направляти всі вихідні та переадресовані дзвінки з Бітрікс24 через вашу SIP АТС.

Особливості SIP-конектора:

 • Для тестування і налаштування вихідних дзвінків вашої SIP ATC до підключення SIP-конектора у вас є 60 безкоштовних хвилин. Радимо скористатися ними, щоб бути впевненими в працездатності вашого варіанту підключення.

 • Після закінчення безкоштовних хвилин для продовження роботи з вихідними дзвінками вам необхідно буде оплатити підключення.

 • Отримати інформацію про доступні хвилини і підключити SIP-конектор ви завжди можете на сторінці Телефонія > Баланс та статистика.

 • Для вхідних дзвінків підключати SIP-конектор не потрібно.

 • Вихідні дзвінки через SIP-конектор оплачуються за тарифами провайдера вашої SIP АТС.

 • Вартість підключення SIP-конектора: 199 грн/ міс. Можливо купити ліцензії на 1-3-6-12 місяців.

  Зверніть увагу:

  1. Ліцензія на SIP-конектор купується на весь Бітрікс24. Тобто, якщо ви будете підключати більше однієї SIP АТС до вашого Бітрікс24, то додатково купувати SIP-конектор не потрібно.
  2. Ліцензія на SIP-конектор купується окремо, тобто вона не прив'язана до рахунку телефонії Бітрікс24.
  3. У коробкових версіях Бітрікс24 для користування SIP-конектором необхідна діюча ліцензія на «Бітрікс24 в коробці».


Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження