top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Зміна напрямку декількох угод відразу

Рейтинг:

Ми впевнені, що робота з клієнтами регулярно підносить найнесподіваніші сюрпризи і повороти. Наприклад, ви вже домовилися про десяток угод по якомусь напрямку. Як раптом виявляється, що тепер угоди матимуть інший напрямок. Клієнт, звичайно, завжди правий, але переробляти всі записи в CRM доведеться не йому, а нам :)

Відтепер така ситуація не викличе труднощів, адже можна змінити напрямок у цілої групи угод одночасно за допомогою спеціальної групової операції. Не потрібно вручну виправляти кожну угоду, а це істотна економія робочого часу менеджерів.

Як це зробити?

Все дуже і дуже легко. Просто перейдіть в список угод по поточному напрямку, знайдіть потрібні і виберіть команду Перенести до напрямку. Вкажіть, куди потрібно переносити — і готово!


Як бачите, все за пару кліків ми виконали роботу, на яку зазвичай йде значно більше часу і нервів :)

Зверніть увагу, що при перенесенні угод з одного напрямку в інший стадії угод будуть скинуті (анульовані), як і вся історія їх зміни в старому напрямку.
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери