top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Швидке створення подій з чату

Рейтинг:

Дуже часто важливі повідомлення в чаті можуть загубитися у великому потоці інформації, а знайти їх буває проблематично. Наприклад, ваш колега по ходу розмови згадав якусь важливу подію. Ви це побачили і пообіцяли собі, що не забудете. Але, як годиться, забули:)

Працюйте з календарем прямо з чату і така ситуація ніколи не виникне! Ви можете створити подію "не відходячи від каси" прямо під час розмови, а пізніше наповнити її більш детальною інформацією.

Як це зробити?

Коли яка-небудь дата або день тижня згадується у розмові, чат виділить її. Наприклад, "завтра о 10:00", "на наступному тижні", "22.04.2017". Клацніть на неї та створіть подію календаря прямо на цю дату і час.

Формат дати залежить від мови користувача. Тому дати будуть визначатися у відповідності з форматом, прийнятим у даному мовному регіоні.

Подивіться на прикладі, як швидко створити подію календаря:

Після того як подію створено, її можна відредагувати, щоб більш точно визначити її суть. Успіхів!
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери