top_ua
Вхід

Швидке створення подій з чату

Дуже часто важливі повідомлення в чаті можуть загубитися у великому потоці інформації, а знайти їх буває проблематично. Наприклад, ваш колега по ходу розмови згадав якусь важливу подію. Ви це побачили і пообіцяли собі, що не забудете. Але, як годиться, забули:)

Працюйте з календарем прямо з чату і така ситуація ніколи не виникне! Ви можете створити подію "не відходячи від каси" прямо під час розмови, а пізніше наповнити її більш детальною інформацією.

Як це зробити?

Коли яка-небудь дата або день тижня згадується у розмові, чат виділить її. Наприклад, "на наступному тижні", "22.04.2019","завтра об 10:00" . Клацніть на неї та створіть подію календаря прямо на цю дату і час.

Формат дати залежить від мови користувача. Тому дати будуть визначатися відповідно до формату, прийнятого в даному мовному регіоні.

Після створення, у чаті з'явиться повідомлення про це. Натиснувши на клікабельне посилання, можна швидко перейти до створеної події.

За бажанням можна додати коментар, редагувати або навіть видалити подію, якщо вона, наприклад, була створена помилковим натисканням.

Клікніть на кнопку Редагувати та перейдіть до сторінки детального налаштування події, щоб більш точно визначити її суть.

Збережіть зміни...і Готово! Тепер подія, яку ви створили з повідомлення в чаті, відображається у вашому календарі.

Подивіться на прикладі, як швидко створити подію календаря:

Успіхів!

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження