top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Вхід
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Як користуватися фільтром завдань?

Рейтинг:

Завдання є одним з найпопулярніших інструментів практично в будь-якій компанії. Більшості вже неможливо уявити свій робочий процес без них. Але у такої популярності може бути "зворотній бік" - завдань буває дуже і дуже багато!

У мене, як я думаю і у багатьох з вас, періодично накопичується безліч завдань, з якими треба розібратися. Загубитися в такій кількості можна запросто, а так і до втрачених завдань зовсім недалеко.

Організуйте свій список на ваш розсуд і знайдіть саме ті завдання, що вам потрібні, за допомогою сучасного фільтра. Жодне, навіть саме незначне і скромне завдання, не сховається від його всебачущого ока!

Як ним користуватися?

Фільтр розташовується вище списку на кожній сторінці розділу Завдання. Ви можете фільтрувати по постановнику завдання, статусу, та й взагалі будь-яких полях на ваш розсуд. Якщо ж ви не впевнені, в тому що шукайте, то можете просто почати писати в фільтр. Він запропонує вам те, що на його думку ви шукаєте :)

Подивіться відео з прикладом роботи:


Коли я знімав це відео, то в моменті, коли я вводив "авгу", мені видавались завдання, які мені здавались зайвими. Я все не міг зрозуміти, чому мені їх пропонують. Виявляється, в описі самого завдання у мене була інформація про серпень, про яку я забув. Фільтр знав про мої завдання навіть більше, ніж я сам :)

А що, якщо якийсь фільтр потрібен буде регулярно в майбутньому? Заповніть поля фільтра і збережіть. Потім в будь-який момент ви зможете просто вибрати його і він відразу буде працювати з заповненими вами раніше полями.

07-08-2017 12-13-23.jpg

Упевнена, фільтр зробить вашу роботу більш простою і навіть при найбільшому завантаженні загубитися у великому списку завдань не вийде!

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло