top_ua
Вхід

Підтримка24

Як користуватися фільтром завдань?

Завдання є одним з найпопулярніших інструментів практично в будь-якій компанії. Більшості вже неможливо уявити свій робочий процес без них. Але у такої популярності може бути "зворотній бік" - завдань буває дуже і дуже багато!

У мене, як я думаю і у багатьох з вас, періодично накопичується безліч завдань, з якими треба розібратися. Загубитися в такій кількості можна запросто, а так і до втрачених завдань зовсім недалеко.

Організуйте свій список на ваш розсуд і знайдіть саме ті завдання, що вам потрібні, за допомогою сучасного фільтра. Жодне, навіть саме незначне і скромне завдання, не сховається від його всебачущого ока!

Як ним користуватися?

Фільтр розташовується вище списку на кожній сторінці розділу Завдання. Ви можете фільтрувати по постановнику завдання, статусу, та й взагалі будь-яких полях на ваш розсуд. Якщо ж ви не впевнені, в тому що шукайте, то можете просто почати писати в фільтр. Він запропонує вам те, що на його думку ви шукаєте :)

Фільтр знає про ваші завдання навіть більше, ніж ви самі :)

Подивіться відео з прикладом роботи:


А що, якщо якийсь фільтр потрібен буде регулярно в майбутньому? Заповніть поля фільтра і збережіть. Потім в будь-який момент ви зможете просто вибрати його і він відразу буде працювати з заповненими вами раніше полями.


Упевнена, фільтр зробить вашу роботу більш простою і навіть при великому навантаженні загубитися у великому списку завдань не вийде!

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло