top_ua
Вхід

Шаблони завдань

Шаблони значно прискорюють роботу з регулярними завданнями. Ви можете використовувати їх для швидкого створення завдань вручну або автоматично!

Як створити шаблон завдання?

Перейдіть на вкладку Завдання та проєкти – Шаблони і натисніть кнопку Додати в правому верхньому куті.

Заповніть всі поля шаблону. Вони будуть збережені і всі майбутні завдання по шаблону матимуть такі ж налаштування. Звичайно, якщо потрібно буде щось змінити, то ви зможете відредагувати як сам шаблон, так і будь-яке створене завдання окремо.

Адміністратору сайту доступна опція Шаблон завдання для знову доданого співробітника у вкладці Ще. Це завдання буде автоматично ставиться новому співробітнику при прийомі на роботу. Даної можливості поки немає у "коробковій" версії Бітрікс24.


Автоматичне створення завдань

Щоб завдання автоматично створювалися в потрібний час, включіть опцію Зробити завдання регулярним.

Якщо ви хочете просто зберегти шаблон, щоб потім створювати завдання вручну, то вимкніть цей параметр.

Налаштуйте, коли ви хочете створювати завдання і в зазначений час воно буде створене автоматично. Це незамінна опція, наприклад, для складання звітів або регулярних перевірок устаткування.


Зазначення крайніх термінів шаблонів

Щоб проставити крайній термін завдання, створеного за шаблоном, введіть тривалість її виконання в поле Крайній термін через. Бітрікс24 автоматично розрахує і проставить дедлайн завдання в залежності від того, коли воно було створене.


Права доступу до шаблону

Ви можете надати своїм колегам Права доступу до ваших шаблонів, щоб їм не потрібно було заново створювати однакове завдання.

Є 2 рівні доступу:

  1. Повний доступ до шаблону завдання – співробітник зможе редагувати шаблон і створювати завдання по ньому.
  2. Читання шаблона завдання – співробітник зможе тільки створювати завдання і переглядати шаблон - вносити зміни буде заборонено.

Також варто почитати:

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження