Підтримка24

Обмеження на запуск процесів

Я думаю, що ви давно вже використовуєте бізнес-процеси для вирішення багатьох організаційних питань вашої компанії! Якщо ще ні, то вам належить познайомитися з цим безумовно крутим інструментом, який вирішує дуже багато проблем!

На жаль, досить часто люди використовують їх нерозумно, запускаючи надлишкові процеси. Це призводить до занадто високого навантаження на ваш Бітрікс24, а значить і робота буде значно повільнішою.

Тому з 28.05.2017 ми ввели обмеження на кількість одночасно запущених бізнес-процесів - не більше 2 на один документ. Це обмеження буде включено для всіх нових клієнтів за замовчуванням.

Для наших поточних на момент введення обмеження клієнтів обмеження буде діяти наступним чином:

  1. для платних тарифів встановлений ліміт у 20 одночасно запущених на одному документі процесів. Якщо він підвищиться, то ми будемо змушені ввести штучне обмеження;
    Щоб детальніше ознайомитися з тарифами та їх можливостями натисніть тут.
  2. для безкоштовної версії обмеження в 2 одночасно запущених на одному документі процеси.
  3. Зверніть увагу: ліміт встановлюється щодо вашого поточного тарифу. Тобто якщо у вас зараз обмеження в 2 процеси, а ви плануєте перейти на більш високий тариф, то у вас все одно буде обмеження в 2 процеси.

Також важливо помітити, що дані обмеження жодним чином не стосуються користувачів нашої коробкової версії! Тому, якщо ви хочете самі контролювати роботу свого порталу та не залежати від інших, то можливо вона вам краще підійде! Щоб ознайомитися з тарифами на коробкову версію, натисніть тут.

Впевнений, що завдяки цим змінам швидкість роботи стане ще більш високою і ви забудете про довгі завантаження сторінок на вашому порталі!

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження