top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Обмеження на запуск процесів

Рейтинг:

Я думаю, що ви давно вже використовуєте бізнес-процеси для вирішення багатьох організаційних питань вашої компанії! Якщо ще ні, то вам належить познайомитися з цим безумовно крутим інструментом, який вирішує дуже багато проблем!

На жаль, досить часто люди використовують їх нерозумно, запускаючи надлишкові процеси. Це призводить до надто високого навантаження на сайт. Як наслідок, наша підтримка вислуховує гнівні відгуки на тему "ЧОМУ У МЕНЕ ВСЕ ГАЛЬМУЄ?".

Тому з 28.05.2017 ми ввели обмеження на кількість одночасно запущених бізнес-процесів - не більше 2 на один документ. Це обмеження буде включено для всіх нових клієнтів за замовчуванням.

Для наших поточних клієнтів обмеження буде діяти наступним чином:

  1. для платних тарифів встановлений ліміт у 20 одночасно запущених на одному документі процесів. Якщо він підвищиться, то ми будемо змушені ввести штучне обмеження;
    Щоб детальніше ознайомитися з тарифами та їх можливостями натисніть тут.
  2. безкоштовної версії обмеження працює без змін.

Також важливо помітити, що дані обмеження жодним чином не стосуються користувачів нашої коробкової версії! Тому, якщо ви хочете самі контролювати роботу свого порталу та не залежати від інших, то можливо вона вам краще підійде! Щоб ознайомитися з тарифами на коробкову версію, натисніть тут.

Впевнений, що завдяки цим змінам швидкість роботи стане ще більш високою і ви забудете про довгі завантаження сторінок на вашому порталі!

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло