top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Створюємо ваш персональний планувальник завдань!

Рейтинг:

Я вважаю, що не відкрию вам вселенську таємницю, але завдання без термінів виконання - не завдання зовсім. Всі ми обмежені дедлайнами в своїх справах, на які ми орієнтуємося. Але ж у кожного з нас є свій внутрішній регламент і розпорядок, за яким ми працюємо, і часом зв'язати його з крайніми термінами завдань непросто.

Організуйте виконання своїх завдань на ваш власний розсуд на сторінці Мій план. Забудьте про використання щоденників та стікерів і заведіть вашу власну віртуальну дошку із завданнями.

07-08-2017 12-15-48.jpg

У чому переваги такого планування?

Мій план - це персональний варіант дошки завдань, працюєте з яким тільки ви. Ви самі для себе створюєте етапи виконання будь-якої спрямованості, якісь власні варіанти зазначення термінів. При цьому на завдання це ніяк не впливає і повідомлення про зміну завдання нікому не прийде.

Не варто забувати, що Мій план ніяк не пов'язаний з дедлайнами. Тому, складаючи свої стадії, не забувайте і про офіційний крайній термін виконання роботи.

Це створено виключно для вашої зручності, щоб ви могли більш ефективно планувати виконання своїх завдань. Подивіться на відео, як це працює!

Чи можу я контролювати плани моїх колег?

Зайдіть в профіль ваших колег і перегляньте їх сторінку Мій план, щоб бути в курсі справ. На ній ви також можете створювати завдання, а ваш колега, на чиїй сторінці ви знаходитеся, буде автоматично поставлений виконавцем.

Майте на увазі, що ваші колеги теж можуть подивитися ваші плани і стадії. Тому, якщо ви назвете колонку "Завдання від Степана, які я не буду робити ні за які гроші", то Степан швидше за все засмутиться. А якщо Степан - ваш начальник, то турбуватиметеся і ви :)


Зробіть ваше персональне планування і ви забудете про втрачені терміни виконання завдань, а кількість виконаної роботи тільки виросте!

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери