top_ua
Вхід

Підтримка24

Мій план

Мені здається, що я не відкрию вам всесвітню таємницю, але завдання без термінів виконання - не завдання зовсім. Всі ми обмежені дедлайнами в своїх справах, на які ми орієнтуємося. Але ж у кожного з нас є свій внутрішній регламент і розпорядок, за яким ми працюємо, і часом зв'язати його з крайніми термінами завдань непросто.

Організуйте виконання своїх завдань на ваш власний розсуд на сторінці Мій план. Забудьте про використання щоденників та стікерів і заведіть вашу власну віртуальну дошку із завданнями.

На сторінці Мій план всі зміни за завданнями будуть відзначені спеціальною іконкою в картці із завданням. Лічильники протермінованих завдань і коментарів показують кількість завдань, у яких був порушений термін, а також загальна кількість нових коментарів у всіх завданнях.

У чому переваги такого планування?

Мій план - це персональний варіант дошки завдань, працюєте з яким тільки ви. Ви самі для себе створюєте етапи виконання будь-якої спрямованості, якісь власні варіанти зазначення термінів. При цьому на завдання це ніяк не впливає і повідомлення про зміну завдання нікому не прийде.

Не варто забувати, що Мій план ніяк не пов'язаний з дедлайнами. Тому, складаючи свої стадії, не забувайте і про офіційний крайній термін виконання роботи.

Це створено виключно для вашої зручності, щоб більш ефективно планувати виконання своїх завдань. Подивіться на відео, як це працює!

Чи побачать колеги Мій план та мої завдання?

Якщо хтось із колег перейде в ваш профіль на сторінку завдань, то він побачить назви колонок. Тому, якщо назвете колонку "Завдання від Степана, які не буду робити ні за які гроші", то Степан швидше за все засмутиться.

При цьому всі ваші завдання колеги не побачать. Їм будуть доступні тільки ті завдання, в яких вони беруть участь.

Доступ до всіх ваших завдань мають тільки адміністратор і керівник.

Зробіть ваше персональне планування і забудьте про втрачені терміни виконання завдань, а кількість виконаної роботи тільки виросте!

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло