top_ua
Вхід

Підтримка24

Канбан в завданнях

Кожній успішній компанії регулярно доводиться виконувати по-справжньому великі проєкти, що включає в себе багато завдань. Зазвичай таку роботу організовували за допомогою стікерів або проєктних дошок. Цей метод, звичайно, непоганий, але стікери відклеюються і губляться. А що якщо накопичилося вже 150 стікерів? А якщо з дошки випадково стерти якийсь запис?

Ми подумали, що було б добре об'єднати звичні всім схеми роботи з нашим прогресивним функціоналом. Саме тому був розроблений Канбан. Відмовтеся від докучливих стікерів і папірців на користь сучасної віртуальної дошки для роботи з проєктами!

Що таке Канбан і як він працює?

Канбан - це віртуальна онлайн-дошка для роботи з проєктами. Усі завдання, що виконуються в їх рамках, можна вручну розподіляти за стадіями, які може самостійно визначити голова проєкту або адміністратор порталу, а переміщати завдання - самі виконавці. Дуже зручно відстежувати, на якому етапі роботи знаходиться те чи інше завдання!

Створювати завдання можна прямо в канбані та відразу на потрібному етапі. Додайте кожному стовпчику свій унікальний колір, щоб поділ за стадіями виконання було більш наочним. Та й це просто дуже круто виглядає :)

Як знайти потрібний запис в загальному списку?

Над дошкою Канбану розташовується фільтр. Як ми вже зрозуміли, стікерів, яким є завдання в нашому випадку, може бути дуже багато. За допомогою фільтра знайти потрібне вам завдання не важко!

Ми навчили Канбан думати! Він автоматично показує завдання в проєкті (або робочій групі), в які ви останні заходили. Якщо ви маєте бажання подивитися інший проєкт, то виберіть його вручну - поле вибору знаходиться праворуч від фільтру.

Як бачите, Канбан дозволяє зробити роботу над великими проєктами простішою і більш наочною. Заплутатися у величезній кількості завдань не вийде!


Варто прочитати:

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло