top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Нова Бітрікс24.CRM в коробці!

Рейтинг:

Сотні тисяч успішних компаній по всьому світу щодня використовують Бітрікс24 в своїй діяльності. Від контролю за робочим часом співробітників і виконання завдань до активного обмінами гіф-повідомленнями і мемамі в живій стрічці. Однак дослідження показали, що є досить великий сегмент організацій, які використовують майже виключно CRM.

Найчастіше це невеликі компанії. Багато інструменти на даному етапі розвитку їм поки не потрібні. Також з'ясувалося, що Бітрікс24 іноді заводять окремо для відділів продажів. Воно і зрозуміло - організувати їх роботу без грамотного CRM в наш час вже неможливо.

Спеціально для таких клієнтів і випускається нова редакція Бітрікс24.CRM в коробці. Котроліруйте обсяг продажів і підвищуйте прибутковість вашого бізнесу, отримуючи вигоду з усіх необхідних вам інструментів!

Приветствие.png

Натисніть тут , щоб ознайомитися з новою редакцією і її можливостями.

Протестуйте Бітрікс24.CRM безкоштовно протягом 30 днів!

Для нової редакції ми вже випустили дистрибутив віртуальної машини. Щоб завантажити його, натисніть тут.

Віртуальні машини успішно застосовуються нашими клієнтами для всіх коробкових версій. Вони дозволяють встановити повнофункціональний портал і працювати на ньому абсолютно безкоштовно протягом 30 днів. По завершенні тестового періоду ви зможете придбати повноцінну редакцію продукту і перенести на неї всі ваші напрацювання!

1501592697020.jpg

Просто завантажте дистрибутив і починайте працювати! Розвивати свій бізнес з Бітрікс24 ще ніколи не було так легко!

Щоб отримати докладну інструкцію по встановленню, клікніть тут.
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери