top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Розпізнавання мови в телефонних дзвінках

Рейтинг:

Скоро буде доступно на порталах Бітрікс24

Вам було зручно, що кожна розмова з клієнтом фіксується і в будь-який момент можна прослухати запис, щоб деталізувати будь-які моменти?

Ми зробили ще зручніше!

Відтепер ми додали до нашої телефонії послугу розпізнавання мови. Ви можете не прослуховувати записи, а просто поставити текстовий фрагмент для пошуку — і Бітрікс24 знайде цей текст в розмові. Адже аудіо-запис перетворюється в текст діалогу, тобто не просто розпізнається, а розділяється по ролям Продавець — Клієнт.

Як це працює?

В налаштуваннях номера відзначте пункт "Розшифровувати запис дзвінка" і виберіть мову для розшифровки. Сервіс розпізнає мови 80 країн світу.

rz1.png

Відтепер при кожному вхідному або вихідному дзвінку в списку "Деталізація дзвінків" з'явиться не тільки піктограма прослуховування і скачування аудіо-файлу в форматі mp3, а й символ розпізнавання тексту.

Примітка: для розпізнавання знадобиться час, в залежності від обсягу записи це може зайняти від 20 до 80 сек.

rz2.jpg

Примітка: розпізнаватися будуть тільки нові записи, тобто ті, які з'являться після включення функції розшифровки. Старі записи розпізнані не будуть.

І ви зможете знайти цей діалог з будь-якого фрагменту. Наприклад, ви запам'ятали, що розмовляли з клієнтом про диван "Прийом", але з ким і коли - не пам'ятаєте. Задайте пошуковий рядок - і отримуйте результат!


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери