top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Відеодзвінки

Рейтинг:

Дзвінки та відеодзвінки співробітникам

Щоб зателефонувати співробітнику:

  • Знайдіть співробітника в списку контактів Бізнес-чату та ініціюйте простий голосовий дзвінок або відеодзвінок за допомогою кліку лівою кнопкою миші на іконці:

  • Підтвердіть доступ до аудіо- і відео-пристроїв:

    Доступ до аудіо- і відео-пристроїв

  • Встановиться з'єднання, та, якщо ваш колега не зайнятий, в браузері відкриється вікно відеозв'язку:

    Відеодзвінок


Під час відеозв'язку з колегою можна розгорнути вікно на весь екран і потім його «згорнути» назад. Або перейти в звичайний чат, щоб відправити колезі текстове повідомлення. Також можна, не закриваючи вікно відеозв'язку, написати щось іншому співробітнику.

Весь цей час відеозв'язок не рветься. Відеодзвінок згортається в вузьку смужку у верхній частині вікна повідомлень Бізнес-чату, і ви продовжуєте бачити співрозмовника в маленькому відео-вікні.

Відеодзвінок

На відміну від Телефонії, аудіо - і відеодзвінки між співробітниками не записуються.


Групові дзвінки

Для здійснення групового дзвінка (аудіо- або відеодзвінка) необхідно створити груповий чат і потім обрати в меню Відеодзвінок або Дзвінок:

Груповий чат

Також можна пізніше запросити співробітника в створений відеочат.

В результаті чого буде здійснено груповий дзвінок всім учасникам групового чату:

Груповий відеодзвінок

Поки що ліміт на кількість учасників групових дзвінків - 4 співробітники. У груповому чаті з кількістю співробітників більше 4, кнопка групового дзвінка буде недоступна.

Якщо один співробітник бере участь у відеовиклику зі смартфона, використовуючи мобільний застосунок, то на екрані він бачить не всіх учасників групового дзвінка, а тільки одного - ініціатора дзвінка.


Історія дзвінків

Якщо хтось дзвонив у вашу відсутність, ви отримаєте повідомлення в чат про це. Інформація про пропущені дзвінки зберігається в історії чату.


Відеодзвінки доступні на даний момент тільки для версій браузерів: Google Chrome v29+, Mozilla Firefox v27+, Opera v18+. Тому при дзвінку колезі, який використовує інший браузер або молодшу версію, буде виводитися повідомлення:

Груповий відеодзвінок


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери