top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Контакт-лист

Рейтинг:

Контакт лист Бізнес-чату може приймати 2 види в залежності від дій:

  1. Вид за замовчуванням - в даному виді контакт-лист складається з чатів, згрупованих за датою останнього діалогу:

  2. Курсор миші в полі пошуку - в даному виді показуються всі види діалогів, згрупованих за типом чату: Відкриті чати, Закриті чати, Телефонні дзвінки, Чати один на один, Зовнішні чати один на один:

Всі співробітники компанії вже присутні в списку контактів Бізнес-чату і розбиті по групах відповідно до структури компанії. Якщо співробітник бере участь в одній з груп, то він побачить у списку групи, в які входить, і контакти видимих йому груп.

Нові співробітники, яких щойно прийняли на роботу в компанію, автоматично з'являються в цьому списку (як тільки відділ кадрів додасть їх у структуру компанії на порталі).


Пошук контактів

Якщо необхідно швидко знайти в контакт-листі Бізнес-чату співробітника, необхідно в поле пошуку ввести декілька перших літер його імені або прізвища, відділу. Також можливий пошук групових чатів в контакт-листі. Миттєвий пошук відфільтрує список і виведе результати:

Пошук чатів, контактів по імені, прізвищу та відділу компанії здійснюється навіть у випадку невірно вибраної розкладки клавіатури.


Контекстне меню контакта

Контекстне меню контакту викликається за допомогою правої кнопки миші та дозволяє: написати повідомлення, зробити відеодзвінок, перейти у профіль користувача на порталі.


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери