top_ua
Вхід

Підтримка24

Центр сповіщень

Центр сповіщень Бізнес-чату виводить спливаючі повідомлення від користувачів порталу, а також інформацію про запрошення, наприклад, в групу або на зустріч, повідомляє про нові «лайки», поставлені бізнес-процеси, завдання та інші події на порталі. В тому числі, і про події в Екстранеті для співробітників, які працюють з партнерами і клієнтами в екстранет-групах.

Сповіщення виводяться у верхньому правому куті сторінки:

центр сповіщень1.png

Сповіщення-підтвердження залишаються на поточну сесію користувача, щоб була можливість зробити дію у сповіщенні пізніше. Для перегляду історії нотифікацій необхідно клікнути на кнопку панелі сповіщень або у вікні чату на кнопку Сповіщення:

центр сповіщень2.png

Щоб прочитати ранні сповіщення, потрібно у вікні повідомлень натиснути кнопку Завантажити більш ранні сповіщення.

Користувач отримає сповіщення з будь-якого повідомлення або коментаря в завданні, групі, живій стрічці, де він підписаний, його вказали в якості адресата або згадали.


Тимчасове відключення сповіщень

Ви можете тимчасово відключити спливаючі сповіщення - поставте статус Не турбувати в месенджері. Усі сповіщення при цьому будуть заглушені, прочитати їх можна у вкладці Сповіщення.

статуси.png

Якщо вас згадають у повідомленні, то сповіщення все одно буде вам показано, незалежно від встановленого статусу.

Налаштування сповіщень

Керувати сповіщеннями можна в меню Налаштування сповіщень свого профілю або в налаштування месенджера у відповідній вкладці.

Доступні 2 режими налаштувань - простий і розширений. У простому режимі обирається тільки канал, куди будуть відправлятися сповіщення - сайт, мобільний або десктоп-застосунок, пошта, push. Розширений режим дозволяє робити налаштування кожного типу сповіщень для конкретних інструментів, а також канал їх отримання.

Зверніть увагу, сповіщення на електронну пошту за замовчуванням відключені в хмарних Бітрікс24, але ви можете завжди включити їх, якщо вам вони необхідні. Відключені сповіщення не зберігаються в історії.
Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло