top_ua
Вхід

Підтримка24

Центр сповіщень

Центр сповіщень Бізнес-чату виводить спливаючі повідомлення від користувачів порталу, а також інформацію про запрошення, наприклад, в групу або на зустріч, повідомляє про нові «лайки», поставлені бізнес-процеси, завдання та інші події на порталі. В тому числі, і про події в Екстранеті для співробітників, які працюють з партнерами і клієнтами в екстранет-групах.

Сповіщення виводяться у верхньому правому куті сторінки:

центр сповіщень1.png

Сповіщення-підтвердження не стираються миттєво, а залишаються на поточну сесію користувача, тому, якщо ви пропустили якесь інтерактивне дійство в сповіщенні, це можна зробити пізніше.

Для перегляду історії нотифікацій необхідно клікнути на кнопку панелі сповіщень або у вікні Бізнес-чату на кнопку Сповіщення:

центр сповіщень2.png

Щоб прочитати ранні сповіщення, потрібно у вікні повідомлень натиснути кнопку Завантажити більш ранні сповіщення.

При відправленні повідомлень з Живої стрічки користувачу також відправляються сповіщення, якщо він зазначений в адресатах або якщо адресоване групі, на яку підписаний користувач.


Сповіщення браузера

Також є можливість отримувати сповіщення на будь-якій вкладці браузера при відкритій вкладці з порталом. Для цього необхідно включити цю можливість у спливаючому повідомленні поверх вікна Бізнес-чату:

Уведомления браузера

Погодитися на цю дію в браузері:

notify1.png

Тепер сповіщення будуть спливати в нижньому правому куті на будь-якій вкладці браузера, без необхідності бути завжди на вкладці з порталом (поки вкладка з порталом не закрита в браузері):

центр сповіщень4.png

Щоб відключити або включити спливаючі повідомлення в браузері для певного сайту, потрібно перейти в настройки браузера і вбити в рядок пошуку Сповіщення (Уведомления). Далі перейти до налаштувань сповіщень браузера, вибрати потрібний сайт і дію в меню для нього:


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло