top_ua
Вхід

Підтримка24

Приклад зміни процесу Видача готівки

Питання з форуму - Добрий день) Нещодавно почали працювати в Бітрікс, і є потреба в БП. Але не виходить самому все зробити) Потрібно ускладнити стандартний БП на видачу готівки таким чином, щоб була можливість при створенні БП вказати категорію фінансування з випадаючого списку. Кожною категорією буде завідувати окрема людина і відповідно затверджувати або відхиляти заявку. В той же час однією з категорій завідує Керівник компанії, таким чином при оформленні заявки на нього приходить запит на затвердження, якщо заявка подана на іншу категорію - Керівник повинен лише ознайомитися із заявкою).

Для вирішення цього завдання нам потрібно буде модифікувати стандартний бізнес-процес Видача готівки. У першу чергу додамо нове поле елемента процесу. У вкладці Налаштування зазначимо його назву (Призначення грошей). Поле повинно бути обов'язковим, інакше втрачається весь сенс в даному завданні. Також вкажемо, що поле має відображатися у формі додавання і редагування.

видача готіки. зміна шаблону.jpg

У вкладці Список визначимо напрямки "вливання" наших коштів.

Тепер при виклику бізнес-процесу потрібно буде одразу вказати призначення грошей.

видача готіки. зміна шаблону3.jpg

Редагування шаблону

Розглянемо ключові зміни шаблону.

Додамо змінну Обрано керівника, в якій ми будемо зберігати інформацію, чи є співробітником, який затверджує сам керівник компанії. За замовчуванням виставимо їй значення Ні. Ця змінна нам стане в нагоді надалі.

видача готіки. зміна шаблону4.png

У стандартному шаблоні бізнес-процесу для того, щоб вибрати того, хто затверджує платіж, використовується дія Вибір співробітника, щоб вибрати безпосереднього керівника співробітника, який запитує кошти. У нашому випадку завідувати кожним з призначень грошей, що видаються, буде окрема людина, тому дана схема не вирішить завдання. Ми скористаємося Умовою, щоб призначати затверджуючого в залежності від зазначеного призначення.

видача готіки. зміна шаблону5.png

Налаштуємо кожну з гілок умови, щоб вона виконувалася при виборі того чи іншого значення поля.

видача готіки. зміна шаблону6.png

Таким чином, коли при запуску процесу буде вказано деяке значення поля, буде відразу обрана відповідна гілка умови. В кожній гілці додамо дію Зміна змінних, в якій буде присвоюватися значення змінної Особа, що затверджує. Для гілки Премія співробітникові змінимо значення змінної Обрано керівника на Так, тому що нею буде завідувати сам керівник компанії.

видача готіки. зміна шаблону7.png


Після того, як за платежем буде прийнято якесь рішення, треба перевірити, хто є співробітником, який затверджує. Здійснимо це, використовуючи Умова, що залежіть від значення змінної Обрано керівника. Якщо затверджуючий користувач не є керівником компанії, то нам необхідно ознайомити його з деталями платежу, використовуючи дію Ознайомлення з документом.

Щоб ознайомитися з шаблоном, завантажте його за цим посиланням.


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло