top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Приклад зміни процесу Видача готівки

Рейтинг:
Питання з форуму - Добрий день) Нещодавно почали працювати в Бітрікс, і є потреба в БП. Але не виходить самому все зробити) Потрібно ускладнити стандартний БП на видачу готівки таким чином, щоб була можливість при створенні БП вказати категорію фінансування з випадаючого списку. Кожною категорією буде завідувати окрема людина і відповідно затверджувати або відхиляти заявку. В той же час однією з категорій завідує Керівник компанії, таким чином при оформленні заявки на нього приходить запит на затвердження, якщо заявка подана на іншу категорію - Керівник повинен лише ознайомитися із заявкою).

Для вирішення цього завдання нам потрібно буде модифікувати стандартний бізнес-процес Видача готівки. В першу чергу додамо нове поле елемента процесу і назвемо його Призначення грошей. Поле повинно бути обов'язковим, інакше втрачається весь сенс в даному завданні. Також зазначимо, що поле має відображатися у формі додавання і редагування.

Тепер при виклику бізнес-процесу потрібно буде одразу вказати призначення грошей.


Редагування шаблону

Розглянемо ключові зміни шаблону.

Додамо змінну Обрано керівника, в якій ми будемо зберігати інформацію, чи є співробітником, який затверджує сам керівник компанії. За замовчуванням виставимо їй значення Ні. Ця змінна нам стане в нагоді надалі.

У стандартному шаблоні бізнес-процесу для того, щоб вибрати того, хто затверджує платіж, використовується дія Вибір співробітника, щоб вибрати безпосереднього керівника співробітника, який запитує кошти. У нашому випадку завідувати кожним з призначень грошей, що видаються, буде окрема людина, тому дана схема не вирішить завдання. Ми скористаємося Умовою, щоб призначати затверджуючого в залежності від зазначеного призначення.

Налаштуємо кожну з гілок умови, щоб вона виконувалася при виборі того чи іншого значення поля.

Таким чином, коли при запуску процесу буде вказано деяке значення поля, буде відразу обрана відповідна гілка умови. В кожній гілці додамо дію Зміна змінних, в якій буде присвоюватися значення змінної Затверджуючий. Для гілки Премія співробітникові змінимо значення змінної Обрано керівника на Так, тому що нею буде завідувати сам керівник компанії.


Після того, як за платежем буде прийнято якесь рішення, треба перевірити, хто є співробітником, який затверджує. Здійснимо це, використовуючи Умова, що залежіть від значення змінної Обрано керівника. Якщо затверджуючий користувач не є керівником компанії, то нам необхідно ознайомити його з деталями платежу, використовуючи дію Ознайомлення з документом.

Щоб ознайомитися з шаблоном, завантажте його за цим посиланням.


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло