top_ua
Вхід

Підтримка24

Організація погодинної зайнятості співробітників

Розглянемо наступний сценарій роботи. Після надходження замовлення від клієнта, керівник виставляє для ознайомлення завдання, а співробітники, які хочуть його зробити, вказують кількість годин, необхідну для виконання. Керівник вибирає виконавця, виходячи з цих даних і ставки працівника за годину роботи.

З використанням інструментарію Бітрікс24 реалізація може виглядати наступним чином. Після того, як з клієнтом укладено договір на надання послуг, керівник додає угоду, в якій описані деталі проекту. Це запускає бізнес-процес, який демонструє даний опис заздалегідь вибраним двом працівникам, кожному з яких пропонується вказати час виконання завдання і свою ставку роботи за годину. Вся ця інформація передається керівнику, який на її підставі вибирає відповідального за вирішення завдання. Після цього, на ім'я вибраного співробітника, приходить завдання з описом проекту і крайнім терміном, отриманим шляхом збільшення зазначеної співробітником кількості годин до поточного часу.


Після отримання замовлення керівник додає угоду, в коментарях до якої докладно описується суть завдання. Запускається заздалегідь створений бізнес-процес на додавання угоди:

Першою йде дія Ознайомлення з документом (назва в бізнес-процесі - Ознайомлення із завданням). У ній вказані співробітники, яким буде вислано дане ознайомлення. Назва завдання формується з заголовка угоди. В описі завдання буде показана інформація з поля Коментарі угоди. В полі Період ознайомлення зазначено час, по закінченні якого ознайомлення буде автоматично завершено і бізнес-процес піде далі. Це зроблено, щоб уникнути ступору бізнес-процесу, якщо один зі співробітників, з якоїсь причини, не підтверджує своє ознайомлення із завданням.

Зазначені в дії співробітники бачать наступне повідомлення:


Потім починає своє виконання конструкція з паралельного виконання. Підсумок її роботи полягає в тому, що обидва співробітники отримують запит на кількість годин, необхідну їм для виконання завдання:

У запиті додаткової інформації створено поле, в якому зберігається визначена співробітником кількість годин:

У наступному етапі (Зміна змінної ...) гілки, заздалегідь створену строкову змінну (Години Єгора та Години Семена), записується вираз, який буде використано у підсумковому постановленні завдання:


Дія Визначення виконавця представляє собою запит додаткової інформації, що посилається керівнику. В полі Опис завдання зазначено наступне:

{=A20475_27092_57458_46652:Comments}
Число годин, зазначених Раєвським: {=Variable:egor_hours_printable}
Число годин, зазначених Семеном: {=Variable:semen_hours_printable}

В дії створюється змінна Співробітник типу прив'язка до користувача:

Керівник побачить форму наступного змісту:


Далі, в залежності від значення змінної Співробітник, заздалегідь створену в параметрах шаблону бізнес-процесу строкову змінну Підсумкові години, зберігається число годин, зазначеним тим, або іншим працівником:


Значення змінної Підсумкові години використовується в постановленні завдання (поле термін):

=Dateadd({=System:Now}, {=Variable:Variable1})

Також в додаванні завдання в якості опису і назви застосовуються такі поля вихідної угоди, як Коментар та Назва, а відповідальний призначається зі змінної Співробітник:


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло