top_ua
Вхід

Підтримка24

Пошук і обробка дублікатів

Рейтинг:

При роботі з великою базою клієнтів в CRM деякі елементи можуть повторюватися - наприклад, кілька контактів з одним телефоном або ліди з однаковим ПІБ.

У Бітрікс24 для контактів, компаній та лідів існує опція Контроль дублікатів.

Пошук дублів

Кожен співробітник при пошуку дублікатів побачить дублі тільки для елементів, до яких має доступ. Адміністратор Бітрікс24 має доступ до всіх даних.

Робота з дублікатами передбачає об'єднання та видалення об'єктів. Тому якщо у користувача немає права на видалення елементів - він не зможе скористатися пошуком дублів, цього пункту просто не буде в меню.

Перш за все визначимо, по яких полях шукати дублікати. Набір полів залежить від елемента - наприклад, для компаній можна шукати за назвою, а для контактів - по ПІБ.

Під час пошуку Бітрікс24 визначає головний елемент та список його можливих дублів. Основний елемент вибирається за ознаками (розглянемо на прикладі контактів):

  1. Індекс використання - як часто менеджери працюють з цим контактом та скільки разів цей контакт згадується в угодах, пропозиціях і справах;
  2. Дата зміни;
  3. Повнота інформації - основним буде контакт, у якого заповнено більше полів;

Кожна з ознак перевіряється по черзі. Наприклад, якщо індекс використання у двох контактів збігається - Бітрікс24 перевіряє дату зміни.

Результати пошуку

Для прикладу, проведемо пошук дублів для контактів.

Бітрікс24 знайшов один дублікат - натиснемо плюсик для докладної інформації.

Контакт Сюзанна Проценко - основний елемент, і для нього був знайдений аналог за електронною адресою.

Тепер виберемо, що зробити зі знайденим дублем - об'єднати або пропустити.

Об'єднання дублікатів

Що ж відбувається при об'єднанні дублів? При злитті Бітрікс24 збереже всю інформацію основного елемента та доповнить її відсутніми даними з дубліката.

Множинні поля будуть об'єднані. Наприклад, якщо кожен контакт прив'язаний до своєї компанії - підсумковий контакт буде пов'язаний з обома компаніям.

У нашому прикладі підсумковий контакт отримав додатковий номер телефону. А також заповнилося відсутнє поле - дата народження.


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло