top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Налаштування полів

Рейтинг:

Поля бізнес-процесу зберігають всю основну інформацію про елемент, що запускається. Подивіться на прикладі, як з ними працювати:


Зупинимося трохи докладніше на процесі створення. Натисніть Додати поле і вкажіть його параметри. Обов'язковим є тільки параметр Назва, але при більш детальному налаштуванні поле може бути більш зручним для роботи. В залежності від обраного вами Типу можуть з'явитися деякі нові налаштування. Так і потрібно, не хвилюйтесь:).

Якщо ви хочете, щоб ваше поле знаходилося в певному місці серед інших - встановіть параметр сортування. Чим менше значення, тим вище поле в списку.

Якщо ви виберете опцію Показати поле при формуванні посилання на елемент списку, то при додаванні посилання на елемент до повідомлення живої стрічки, ваше поле буде відображатися.

Успіхів у роботі!


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери