top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Налаштування процесу

Рейтинг:

Розглянемо вікно налаштування процесу:

Вкладка Налаштування містить основні параметри процесу.

Вкажіть його назву та опис. За допомогою сортування можна налаштувати загальний вигляд списку процесів. Чим менше значення, тим вище ваш процес буде в списку. Натисніть на кнопку Виберіть файл у полі Картинка, щоб завантажити для нього зображення.

У вкладці Підписи вкажіть, як будуть називатися елементи і розділи. Якщо вони будуть краще підходити до змісту процесу, то це може значно спростити роботу.

У вкладці Доступ ви можете призначити права для роботи з процесом як для цілих відділів і груп, так і персонально для окремих користувачів.

Щоб зміни вступили в силу натисніть Зберегти.

Якщо ви редагуєте налаштування вже створеного бізнес-процесу, то в правому верхньому куті ви побачите кнопку Дії.

Ви можете видалити і скопіювати процес. При копіюванні ви отримаєте такий же процес на сторінці Процеси в стрічці, але з припискою (Копія). Кнопка видалення говорить сама за себе - будьте з нею уважніше:)


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери