top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Експорт та імпорт шаблонів

Рейтинг:

Процес перенесення шаблону з одного проекту на інший досить простий, для цього необхідно скористатися відповідними кнопками на контекстній панелі дизайнера бізнес-процесів.

Перенесення шаблону з однієї установки на іншу має на увазі наявність адміністраторських прав.

Але перед цим на порталі, куди буде імпортуватися шаблон, необхідно створити такі ж типи документів, як і на порталі, звідки експортується шаблон.

Увага! Не можна експортувати шаблон процесу з одним типом документа в процес з іншим. Приклад: експортувати шаблон з CRM в Списки.

У зв'язку з особливістю роботи модуля списків імпорт шаблону бізнес-процесу для них потрібно проводити з деякими умовами.

Найбільш простий варіант - це спочатку створити і налаштувати список, поля і шаблон бізнес-процесу:

  • Створювати призначені для користувача поля у вихідному списку не через інтерфейс списків, а прямо через інтерфейс конструктора бізнес-процесів;
  • Після експорту шаблону з вихідного списку в новий обов'язково перевірити всі дії, де використовуються призначені для користувача поля.

Якщо ж призначені для користувача поля вихідного списку були вже раніше створені через публічний інтерфейс самих списків, то імпорт потрібно проводити за наступною схемою:

  • Створити і налаштувати новий список такий саме як і вихідний;
  • Створити і налаштувати через публічний інтерфейс модуля списків такі ж поля, як і в початковому списку;
  • Задати для призначених для користувача полів і їх значень (наприклад, для полів типу список) такі ж ідентифікатори, як і в початковому списку через адміністративну частину сайту;
  • Імпортувати шаблон бізнес-процесу;
  • Обов'язково перевірити отриманий після імпорту шаблон, особливо ті дії, де використовуються призначені для користувача поля.

При недотриманні вказаних умов шаблон і призначені для користувача поля можуть некоректно імпортуватися.


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло