Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Створення шаблону послідовного бізнес-процесу

При проектуванні шаблону послідовного бізнес-процесу після налаштування і збереження його параметрів відразу стає доступним візуальний конструктор для конструювання шаблону.

Конструювання шаблону виконується шляхом додавання в робочу область необхідних дій з подальшим налаштуванням їх параметрів шляхом перетягуванням дій з їх списку у правій частині:

створення послідовного бізнес-процесу.jpg

Або можна просто клікнути в потрібному місці шаблону і вибрати дію, яку ви бажаєте розмістити.

створення послідовного бізнес-процесу2.png

Налаштування параметрів кожної дії здійснюється в спеціальній формі, яка відкривається за допомогою кнопки , причому набір параметрів залежить від конкретного дії.

Приклад налаштування параметрів для дії "Поштове повідомлення"

створення послідовного бізнес-процесу4.png

Заповніть поля. Для спрощення процедури заповнення полів служить кнопка , при натисканні якої, що саме відкриється залежить від типу поля форма Вставка значення .

Для вибору значення відкрийте потрібну групу, потім виберіть необхідне значення та натисніть кнопку Вставити (або двічі клацніть по вибраному значенню). Для вставки декількох значень необхідно повторно викликати форму вибору значення. Значення або його код будуть підставлені в поле що налаштовується (На ілюстрації вище такий код виділений червоною рамочкою).

Після закінчення налаштування параметрів дії, збережіть його. Система повернеться до створення (редагування) шаблону бізнес-процесу.

Коли в шаблон будуть додані та налаштовані всі необхідні дії, не забудьте зберегти його. Шаблон відобразиться в списку всіх шаблонів бізнес-процесів.

Якщо ви зміните та збережете шаблон, він застосується тільки до нових бізнес-процесів. Запущені раніше бізнес-процеси продовжать працювати за старим шаблоном.
Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження