top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Створення шаблону послідовного бізнес-процесу

Рейтинг:

При проектуванні шаблону послідовного бізнес-процесу після налаштування і збереження його параметрів відразу стає доступним візуальний конструктор для конструювання шаблону.

Конструювання шаблону виконується шляхом додавання в робочу область необхідних дій з подальшим налаштуванням їх параметрів:

Налаштування параметрів кожної дії здійснюється в спеціальній формі, яка відкривається за допомогою кнопки , причому набір параметрів залежить від конкретного дії.

Приклад налаштування параметрів для дії "Поштове повідомлення"

Заповніть поля. Для спрощення процедури заповнення полів служить кнопка , при натисканні якої, що саме відкриється залежить від типу поля форма Вставка значення .

Для вибору значення відкрийте потрібну групу, потім виберіть необхідне значення та натисніть кнопку Вставити (або двічі клацніть по вибраному значенню). Для вставки декількох значень необхідно повторно викликати форму вибору значення. Значення або його код будуть підставлені в поле що налаштовується (На ілюстрації вище такий код виділений червоною рамочкою).

Після закінчення налаштування параметрів дії, збережіть його. Система повернеться до створення (редагування) шаблону бізнес-процесу.

Коли в шаблон будуть додані і налаштовані всі необхідні дії, не забудьте зберегти його. Шаблон відобразиться в списку всіх шаблонів бізнес-процесів.


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло