top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Способи оплати

Рейтинг:

Способи оплати використовуються при виставленні рахунку та створення комерційної пропозиції.

Налаштування платіжних систем здійснюється на сторінці CRM > Налаштування > Способи оплати. Тут же налаштовуються реквізити вашої компанії, логотип, печатки, підписи та інше

Снимок экрана 2017-07-21 в 11.28.45.png

За замовчуванням в системі підключені такі платіжні системи, як Банковский перевод, PayPal та інше

1500625856801.jpg

Ви можете створити новий спосіб оплати, натиснувши на посилання Створити платіжну систему, або налаштувати встановлений спосіб під свої вимоги, натиснувши на символ меню праворуч від секції платіжної системи та обравши Редагувати.

Форми створення та редагування способу оплати практично однакові:

Снимок экрана 2017-07-21 в 11.32.43.png

Перш за все потрібно обрати оброблювач, в якості якого може бути призначений як локалізований (залежить від країни покупця) внутрішній документ CRM (Рахунок, Комерційна пропозиція), так і електронний сервіс прийому платежів онлайн (PayPal). Залежно від обраного обробника буде показаний певний набір полів властивостей.

При заповненні полів на вкладках Продавець та Покупець введена інформація буде поміщена в реквізити покупця та продавця відповідно, а також використана для форматування друкованої або електронної форми рахунку:

Снимок экрана 2017-07-21 в 11.42.14.png

На вкладці Основна задаються назва, призначення, висновок шапки та коментаря до рахунку та ін.

На вкладці Стилі задаються відступи та фон.

Примітка: в режимі показу всіх полів, значення відступів, відмінні від Інше значення, не мають сенсу.

На вкладці Колонки можливо задати активність та порядок сортування колонок в таблиці рахунку, а також задати висновок властивостей товарів для користувача .

Змінюючи значення полів на вкладках ви можете відразу бачити ці зміни в макеті друкованої форми праворуч.

Обираючи електронну платіжну систему необхідно буде внести ідентифікатори, паролі та інші реквізити, отримані при активації рахунку PayPal при укладенні договору. Детально налаштування PayPal описано в курсі Адміністратор.Бізнес.

Важливо! Під час налаштування підключення в профілі/особистому кабінеті платіжної системи в полях "Check URL" та "Aviso URL" необхідно зазначити https://URL_портала/bitrix/tools/sale_ps_result.php;. Замість "URL_портала" зазначте домен вашого Бітрікс24.


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24
Створювати звернення в техпідтримку можуть тільки користувачі комерційних тарифів. Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24. З усіма питаннями по встановленню, впровадженню та доопрацюванню вам допоможуть наші партнери