top_ua
Вхід

Типові бізнес-процеси

Типові бізнес-процеси - зразки часто використовуваних процесів, які включені до складу продуктів «Бітрікс24» , що містять модуль Бізнес-процеси.

Типові бізнес-процеси включені до складу як незмінні процеси. Їх можна налаштувати на роботу з потрібними співробітниками, але не можна змінити схему проходження документу.

Зміна шаблонів типових бізнес-процесів, а також створення власних шаблонів можливо за допомогою Дизайнера бізнес-процесів.


Двоетапне ствердження (послідовний процес)

типові бізнес-процеси1.jpg

Рекомендується для ситуацій затвердження документу з попередньо експертною оцінкою. В рамках процесу на першому етапі документ затверджується експертом. Якщо їм документ не затверджений, то він повертається на доопрацювання. Якщо затверджений, то документ передається для прийняття рішення групою співробітників простою більшістю голосів. Якщо документ не прийнятий на другому етапі голосування, то він повертається автору на доопрацювання і повторюється процес затвердження.

Експертна оцінка (послідовний процес)

типові бізнес-процеси1.jpg

Рекомендується для ситуацій, коли для прийняття рішення по документу особі, що приймає рішення, потрібна експертна оцінка по документу. В рамках процесу призначається експертна група, кожен учасник якої може висловити свою думку з документом. Думки передаються особі, що приймає рішення, який стверджує чи ні документ.

Просте ствердження/голосування (послідовний процес)

типові бізнес-процеси3.png

Рекомендується для ситуацій, коли вимагається прийняття рішення простою більшістю голосів. У його рамках можна включити в список голосуючих потрібних співробітників, дати можливість коментувати своє рішення голосували. Після закінчення голосування всім учасникам повідомляється прийняте рішення.

Ознайомлення з документом (послідовний процес)

типові бізнес-процеси3.png

Призначений для ситуацій, коли групу співробітників потрібно ознайомити з якимось документом. В рамках процесу задається група працівників, яка повинна бути поставлена до відома. Дається право залишати коментарі.

Затвердження документа зі статусами (бізнес-процес зі статусами)

типи бізнес-процесів2.jpg

Проходження документом ланцюжка затвердження зі статусами.

Затвердження за першим голосом (послідовний процес)

типові бізнес-процеси6.png

Рекомендується для ситуацій, коли досить однієї експертнї думки з декількох. В рамках цього процесу задається список співробітників, що мають право прийняти рішення з повідомленням про початок процесу. Процес вважається завершеним за першим відкликати співробітника.


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження