top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Типові бізнес-процеси

Рейтинг:
Типові бізнес-процеси - зразки часто використовуваних процесів, які включені до складу продуктів «Бітрікс24» , що містять модуль Бізнес-процеси.

Типові бізнес-процеси включені до складу як незмінні процеси. Їх можна налаштувати на роботу з потрібними співробітниками, але не можна змінити схему проходження документу.

Зміна шаблонів типових бізнес-процесів, а також створення власних шаблонів можливо за допомогою Дизайнера бізнес-процесів.


Двохетапне ствердження (послідовний процес)

Нажмите на рисунок, чтобы увеличить

Рекомендується для ситуацій затвердження документу з попередньо експертною оцінкою. В рамках процесу на першому етапі документ затверджується експертом. Якщо їм документ не затверджений, то він повертається на доопрацювання. Якщо затверджений, то документ передається для прийняття рішення групою співробітників простою більшістю голосів. Якщо документ не прийнятий на другому етапі голосування, то він повертається автору на доопрацювання і повторюється процес затвердження.

Експертна оцінка (послідовний процес)

Нажмите на рисунок, чтобы увеличить

Рекомендується для ситуацій, коли для прийняття рішення по документу особі, що приймає рішення, потрібна експертна оцінка по документу. В рамках процесу призначається експертна група, кожен учасник якої може висловити свою думку з документом. Думки передаються особі, що приймає рішення, який стверджує чи ні документ.

Просте ствердження / голосування (послідовний процес)

Нажмите на рисунок, чтобы увеличить

Рекомендується для ситуацій, коли вимагається прийняття рішення простою більшістю голосів. У його рамках можна включити в список голосуючих потрібних співробітників, дати можливість коментувати своє рішення голосували. Після закінчення голосування всім учасникам повідомляється прийняте рішення.

Ознайомлення з документом (послідовний процес)

Нажмите на рисунок, чтобы увеличить

Призначений для ситуацій, коли групу співробітників потрібно ознайомити з якимось документом. В рамках процесу задається група працівників, яка повинна бути поставлена до відома. Дається право залишати коментарі.

Затвердження документа зі статусами (бізнес-процес зі статусами)

Нажмите на рисунок, чтобы увеличить

Проходження документом ланцюжка затвердження зі статусами.

Публікація на підключених сайтах (послідовний процес, який доступний тільки в старших редакціях Бізнес-процеси і Холдинг)

Нажмите на рисунок, чтобы увеличить

Дозволяє опублікувати елемент Інфоблоки на підключених сайтах. Документ попередньо публікується на сайті контролера.

Затвердження за першим голосом (послідовний процес)

Нажмите на рисунок, чтобы увеличить

Рекомендується для ситуацій, коли досить однієї експертнї думки з декількох. В рамках цього процесу задається список співробітників, що мають право прийняти рішення з повідомленням про початок процесу. Процес вважається завершеним за першим відкликати співробітника.


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло