top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Робота з бізнес-процесами

Рейтинг:

Перейдіть в пункт Бізнес-процеси лівого меню. Саме звідси виконуються всі налаштування, а також тут можете побачити всю історію по минулим і поточним бізнес-процесів.

На даній сторінці є 4 вкладки. Давайте зупинимося на кожній трохи докладніше.

Завдання бізнес-процесів

На даній вкладці зберігаються всі завдання бізнес-процесів, що вимагають вашої реакції. Червоні лічильники на сторінці показують кількість процесів для кожного з інструментів, в яких їх запускали.

Заходити постійно в цей пункт і перевіряти всі поточні бізнес-процеси не потрібно. За допомогою лічильника поруч з пунктом меню завжди будете знати скільки у вас завдань.

Клікніть по потрібному завданню або натисніть кнопку Детальніше, щоб дізнатися всю інформацію за кожним завданням. Над списком розташовується фільтр, за допомогою якого можна знайти потрібне завдання в загальному списку.

Керівник може знайти в списку і завдання своїх підлеглих, якщо вказати їх в фільтрі в полі Співробітник. Якщо співробітник знаходиться, наприклад, у відпустці і на ньому завис процес, то керівник може делегувати це завдання.

Мої процеси

В даній вкладці відображаєтсься список всіх процесів, які за весь час запускали саме ви.

Прямо звідси можна Запустити процес за допомогою кнопки в правому верхньому куті.

Всі активні

На сторінці Всі активні розташовується список запущених, але незавершених бізнес-процесів. Якщо ви є адміністратором, то побачите всі процеси від всіх користувачів і зможете видалити завислі. Звичайний користувач побачить список процесів, які запустив тільки він сам.

Щоб знайти потрібні елементи в списку, скористайтеся фільтром, або відсортуйте за типом елемента, за допомогою панелі прямо над фільтром.

Процеси в Стрічці

На сторінці Процеси в стрічці ви можете переглянути список усіх бізнес-процесів, для яких у вас є доступ, і перейти до їх редагування. Якщо ви є адміністратором, то тут також зможете вказати, які процеси будуть доступні для запуску в Живій стрічці.

Клікніть по потрібному процесу та виконайте необхідні дії з ним.


Контролюйте ваші бізнес-процеси і працювати стане набагато простіше:)


Також варто почитати:

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло