top_ua
Вхід

Встановлення застосунків

На сторінці Всі застосунки знаходиться список застосунків, доступних для встановлення.

Знайти потрібний застосунок можна за допомогою фільтра у верхній частині сторінки.

Всі застосунки розділені на категорії, щоб було зручно було знайти потрібний.

Як встановити застосунок?

Встановити застосунок може тільки адміністратор.

Клікніть по потрібному застосунку в списку і натисніть Встановити. У разі необхідності система запросить дозвіл на виконання деяких дій. Якщо ви дозволяєте їх виконання, то натисніть кнопку ще раз.

Всі додатки на вашому Бітрікс24 можна знайти на сторінці Встановлені. Тут же можна відстежувати наявність оновлень і видаляти застосунки.Використання застосунків з чужих доменних зон

На українських порталах можна встановлювати лише українські застосунки. Тобто, якщо розробник програми - англійська компанія, то застосунки, розроблені для англомовного Маркетплейса не відображаються і не продаються в інших зонах Бітрікс24 (.ua, .kz, тощо).

Це пов'язано з особливостями законодавства та фінансових систем різних країн.

Проте, якщо клієнт звертається безпосередньо до автора застосунку, то автор програми цілком може виписати такому клієнту, наприклад з Казахстану, купон. Активувати купон можна незалежно від мовної зони і тоді додаток з'явиться всередині порталу на сторінці Застосунки > Всі застосунки > Покупки. Звідти його і можна буде поставити.

Якщо застосунок написаний сторонніми розробниками, то з приводу якості роботи програми краще звернутися до них. Адреса для звернень вказується у закладці Підтримка.

Успіхів у роботі!

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження