top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Доменне ім'я для порталу

Рейтинг:

В даній статті розглянемо можливості роботи з доменами в Бітрікс24.


0. Перейменувати домен після першого запуску порталу

Коли створюється портал, йому дається випадкове ім'я, наприклад b24-0mhmmw.bitrix24.ua. Ви можете змінити це ім'я на будь-яке, що підходить до вашої компанії, наприклад на mycompany.bitrix24.ua. Якщо такий домен доступний, можна це зробити безкоштовно 1 раз на будь-якому тарифі.

Зробити це може адміністратор порталу:

Укажите название компании и домен

1. Свій домен порталу

Ви можете використовувати для свого Бітрікс24 власне доменне ім'я. Наприклад, my.intranet.ua або mycompany.ua замість intranet.bitrix24.ua.

Дана можливість надається тільки для тарифу «Компанія». Під час дії Демо-режиму свій домен використовувати не можна.

Якщо хочете використовувати домен другого рівня (наприклад myintranet.ua), то потрібно буде прописати NS-сервери Бітрікс24 для управління всім доменом. Коли домен буде під управлінням NS-серверів Бітрікс24, ви не зможете керувати зоною та іншими піддоменами вашого домену в кабінеті реєстратора. Тому домен другого рівня можливо використовувати тільки для порталу Бітрікс24 і пошти для нього.

Тому рекомендується використовувати в якості свого домену домен третього рівня і нижче (наприклад my.intranet.ua). В такому випадку у вас буде повний контроль за всією зоною та піддоменами вашого домену.


Щоб змінити доменне ім'я необхідно зробити наступне:

 1. Придбати домен та SSL-сертифікат на нього.

 2. Створити звернення в техпідтримку від імені адміністратора порталу. У зверненні надіслати файли SSL-сертифіката на домен, який підключається:
  • закритий ключ (private key)
  • сам сертифікат (public key)
  • ланцюг сертифікатів до кореня CA (certificate chain)

  Закритий ключ (private key) повинен бути не зашифрований (без пароля).

 3. Якщо ви вже надсилали закритий ключ (private key), сам сертифікат (public key), ланцюг сертифікатів до кореня CA (certificate chain) для домену рівня нижче, ніж третій, то необхідно повторно вислати новий SSL, але вже для домену 3-го рівня.

  Вимоги до сертифікату:

  • Сертифікат обов'язково повинен бути виданий відомим CA. Самоподпісані сертифікати для зміни доменного імені не підійдуть.
  • Ланцюг сертифікатів обов'язковий. Без нього домен не буде переіменований.
  • Якщо термін дії сертифіката закінчується, його подовження через запит в Підтримку24 також обов'язкове, інакше, після закінчення терміну дії сертифіката доменне ім'я буде відразу ж повернуто на початкове.
 4. Вказати точну назву власного домену, на який здійснюється перехід.

 5. Після надання всіх даних (SSL-сертифіката і ключів) Техпідтримка24 видасть вам 4 записи виду "IN NS", які потрібно буде внести в DNS-редакторі зони вашого домену.

  Ми даємо лише такий тип записів. IP-, CNAME- або інші записи ми не надаємо. Якщо самостійно не вдається внести ці записи, потрібно звернутися в підтримку хостера. Якщо хостер не дає можливість внести NS-записи, необхідно змінити хостера.


2. Перейменування домену Бітрікс24

Перейменування домену 3 рівня *.bitrix24.*, наприклад, з example.bitrix24.ru на test.bitrix24.ru, можливе лише на тарифах Команда та Компанія. Для зміни потрібно тільки написати в чат Підтримки24,вказати назву старого домену та нового.

Після зміни домену перестануть працювати наступні сервіси:

 • Конектори для Відкритих ліній – їх потрібно буде видалити при перенесенні.
 • Всі віджети на сайтах (Онлайн-чат, CRM-форми, зворотній дзвінок) – їх потрібно буде заново перевстановити, якщо вони десь встановлені.

Також доступна разова зміна доменної зони для порталу, детальніше процедура описана у статті Зміна доменної зони


Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло