top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Свій домен і зміна доменної зони

Рейтинг:

В даній статті розглянемо, які можливості роботи з доменами є в Бітрікс24..


0. Перейменувати домен після першого запуску порталу

Коли створюється портал, йому дається випадкове ім'я, наприклад b24-0mhmmw.bitrix24.ua. Ви можете змінити це ім'я на будь-яке, що підходить до вашої компанії, наприклад на mycompany.bitrix24.ua. Якщо такий домен доступний, можна це зробити безкоштовно 1 раз на будь-якому тарифі.

Зробити це може адміністратор порталу:

Укажите название компании и домен

1. Перехід на власний домен

Ви можете використовувати для свого Бітрікс24 власне доменне ім'я. Наприклад, my.intranet.ua або mycompany.ua замість intranet.bitrix24.ua.

Дана можливість надається тільки для тарифу «Компанія». Під час дії Демо-режиму свій домен використовувати не можна.

Якщо хочете використовувати домен другого рівня (наприклад myintranet.ua), то потрібно буде прописати NS-сервери Бітрікс24 для управління всім доменом. Коли домен буде під управлінням NS-серверів Бітрікс24, ви не зможете керувати зоною та іншими піддоменами вашого домену в кабінеті реєстратора. Тому домен другого рівня можливо використовувати тільки для порталу Бітрікс24 і пошти для нього.

Тому рекомендується використовувати в якості свого домену домен третього рівня і нижче (наприклад my.intranet.ua). В такому випадку у вас буде повний контроль за всією зоною та піддоменами вашого домену.


Щоб змінити доменне ім'я необхідно зробити наступне:

 1. Придбати домен та SSL-сертифікат на нього.

 2. Створити звернення в техпідтримку від імені адміністратора порталу. У зверненні надіслати файли SSL-сертифіката на домен, який підключається:
  • закритий ключ (private key)
  • сам сертифікат (public key)
  • ланцюг сертифікатів до кореня CA (certificate chain)

  Закритий ключ (private key) повинен бути не зашифрований (без пароля).

 3. Якщо ви вже надсилали закритий ключ (private key), сам сертифікат (public key), ланцюг сертифікатів до кореня CA (certificate chain) для домену рівня нижче, ніж третій, то необхідно повторно вислати новий SSL, але вже для домену 3-го рівня.

  Вимоги до сертифікату:

  • Сертифікат обов'язково повинен бути виданий відомим CA. Самоподпісані сертифікати для зміни доменного імені не підійдуть.
  • Ланцюг сертифікатів обов'язковий. Без нього домен не буде переіменований.
  • Якщо термін дії сертифіката закінчується, його подовження через запит в Підтримку24 також обов'язкове, інакше, після закінчення терміну дії сертифіката доменне ім'я буде відразу ж повернуто на початкове.
 4. Вказати точну назву власного домену, на який здійснюється перехід.

 5. Після надання всіх даних (SSL-сертифіката і ключів) Техпідтримка24 видасть вам 4 записи виду "IN NS", які потрібно буде внести в DNS-редакторі зони вашого домену.

  Ми даємо лише такий тип записів. IP-, CNAME- або інші записи ми не надаємо. Якщо самостійно не вдається внести ці записи, потрібно звернутися в підтримку хостера. Якщо хостер не дає можливість внести NS-записи, необхідно змінити хостера.


2. Перейменування домену Бітрікс24

Перейменування домену 3 рівня *.bitrix24.*, наприклад, з example.bitrix24.ru на test.bitrix24.ru, можливе лише на тарифах Команда та Компанія. Для зміни потрібно тільки написати в чат Підтримки24, вказати назву старого домену та нового.

Після зміни домену перестануть працювати наступні сервіси:

 • Конектори для Відкритих ліній – їх потрібно буде видалити при перенесенні.
 • Всі віджети на сайтах (Онлайн-чат, CRM-форми, зворотній дзвінок) – їх потрібно буде заново перевстановити, якщо вони десь встановлені.

3. Зміна доменної зони

Доменні зони Бітрікс24 засновані на доменах 2-го рівня c приналежністю до певної географічної місцевості:

 1. Україна – зона .ua (bitrix24.ua)
 2. Казахстан – зона .kz (bitrix24.kz)
 3. Росія – зона .ru (bitrix24.ru)
 4. Білорусь – зона .by (bitrix24.by)
 5. Німеччина – зона .de (bitrix24.de)
 6. Євросоюз – зона .eu (bitrix24.eu)
 7. Іспанія – зона .es (bitrix24.es)
 8. Франція – зона .fr (bitrix24.fr)
 9. Польща – зона .pl (bitrix24.pl)
 10. Португалія – зона com.br (bitrix24.com.br)
 11. Індія – зона .in (bitrix24.in)
 12. Китай – зона .cn (bitrix24.cn)
 13. Туреччина – зона .com.tr (bitrix24.com.tr)
 14. США – зона .com (bitrix24.com)

Увага! Зміна доменної зони надається на всіх тарифних планах, безкоштовно і тільки один раз.

Але є деякі особливості:

 • Заявка на зміну доменної зони повинна бути надана від імені 1-го адміністратора порталу Бітрікс24 (тобто від імені того, хто створив портал).

 • Для одного порталу перенесення може здійснюватись лише один раз.

 • Перенесення можливе з будь-якої зони в будь-яку іншу безкоштовно.

 • Сервіс Бітрікс24 не обмежує перенесення в зону (також як і реєстрацію порталу) географією вашого проживання або бізнесу. Ви можете переносити або реєструвати свій Бітрікс24 в будь-якій зоні.

  Але кожна зона може мати свої особливості, наприклад для оптимізації роботи системи розташування серверів може залежати від географії зони Бітрікс24, а це може позначитися на швидкості доступу до свого порталу. Або ваші місцеві закони можуть відрізнятися від правил зони розташування домену - наприклад закони про персональні дані і розташування серверів в деяких країнах жорстко регламентовані. Тому враховуйте дані нюанси при перенесенні порталу.

 • Якщо у вас Бітрікс24 test24.bitrix24.ua, і бажаєте перенести його, наприклад в .com, але портал test24.bitrix24.com вже існує в системі, то перенесення буде неможливе. Те ж саме справедливо і для зворотнього переносу.

 • Коли створюється портал, йому дається випадкове ім'я, наприклад b24-aokwy2.bitrix24.ua. Якщо хочете перенести цей портал в іншу зону, але з другим ім'ям, наприклад mycompany.bitrix24.com,то спочатку переконайтеся в доступності такого імені в новій зоні. Якщо такий домен доступний, радимо скористатися можливістю перейменувати домен у вашій початковій зоні на mycompany.bitrix24.ua (дана можливість дається всім безкоштовно 1 раз) і вже потім подавати заявку на перенесення. В такому випадку це буде для вас безкоштовно.

  Якщо ви спочатку перенесете домен b24-aokwy2.bitrix24.ua в зону .com (b24-aokwy2.bitrix24.com), а потім подасте заявку зміни імені на mycompany.bitrix24.com, то опція буде вважатися перейменуванням домену (див. розділ 2). Ця послуга доступна тільки на тарифах Команда і Компанія.

 • Якщо на порталі є російські орендовані телефонні номери, то перенесення виконується не раніше досягнення нульового балансу (або такого, який неможливо витратити самостійно) і подальшої відмови від номера.

 • Якщо на порталі є активні SIP-коннектори іншої країни, то перенесення здійснюється не раніше закінчення дії ліцензії на ці SIP-коннектори.

 • Для кожної доменної зони свої застосунки в Маркетплейс24.

 • Термін перенесення – протягом 1 робочого дня (в залежності від завантаженості технічних фахівців термін може збільшитися до декількох днів). Користувачі комерційних тарифних планів мають приорітет при перенесенні.

 • На порталах з доменними зонами .ua, .kz и .by поки що недоступні платні застосунки з Маркетплейс24.

 • Також на порталах .by недоступна Телефонія.

 • Після перенесення домену в іншу зону залишиться редирект зі старої адреси.

 • Оплата за тариф у новій доменній зоні буде здійснюватись у валюті та за цінами цієї зони.

Припинять працювати:

 • Конектори для Відкритих ліній, їх потрібно буде видалити при перенесенні;
 • Веб-віджети (Онлайн-чат, CRM-форми, зворотній дзвінок) потрібно буде переприв'язати до сайту, якщо ви їх десь вставляли;
 • Публічні сторінки (Онлайн-чат, CRM-форми) потрібно буде змінити, якщо ви їх десь вказували;
 • Встановлені застосунки Маркетплейс24 можуть стати неактивними, , оскільки для кожного регіону – свій Маркетплейс24.


Якщо всі умови дотримані, та ви з ними згодні, то напишіть у чат Підтримки24, або направте заявку на перенесення в техпідтримку, із зазначенням адреси вашого порталу та обраної доменної зони.

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло